سفر کم هزینه به بانکوک، راز سفری ارزان به تایلند

سفر کم هزینه به بانکوک، راز سفری ارزان به تایلند

سفری عالی اما کم هزینه به بانکوک تایلند، برنامه سفری کم هزینه به بانکوک

یک خبر خوب برای آنهایی که می خواهند روی بودجه، با هزینه کم با تور تایلند سفر کنند! 

اگر چه سفر با تور تایلند، سفر به شهر رویایی بانکوک می تواند پر هزینه و گران باشد، اما اماکن دیدنی، جاذبه های هیجان انگیز و تفریحات متنوع و مختلفی وجود دارند که بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید از آنها لذت ببرید. 

در اطراف شهر بانکوک شرخی بزنید

قایق ها در رودخانه های  چائو فرایا تنها برای گذر در ایستگاه ها و رفتن از یک سوی شهر به سوی دیگر نیستند، درواقع این قایق ها بهترین راه برای بازدید از شهر هستند. کرایه رفت و آمد با این قایق ها 14 بات است. از وسایل نقلیه عمومی دیگر که بسیار با صرفه و ارزان است، اتوبوس های تایلند است. می توانید هماننده مردم محلی تایلند سواری یکی از اتوبوس های شهر شوید و در فرهنگ تایلند غرق شوید.

سفر-ارزان-به-بانکوک-تایلند

جاذبه های گردشگری تایلند در سفر ارزان با تور تایلند

در بانکوک تعداد اماکن گردشگری و توریستی ارزان بسیار زیاد است و اولین بازدید از بانکوک را با معبد وات فو شروع کنید. بله چرا که نه معبد تاریخی باستای وات فو از اماکن بسیار زیبا و تاریخی ایست که باید در بانکوک تایلند ببینید. معبدی که به دلیل بودای خوابیده عظیم جثه اش مشهور است و محوطه ای زیبا دارد، در محوطه معبد می توانید ساعت ها مشغول باشید و به عکاسی بپردازید. قیمت ورودی معبد وات فو 100 بات( تقریبا 3 دلار) است.  
 
معبد وات آرون مقصد بعدی شماست. معبد آرون از اماکن دیدنی پربازدید و اما ارزان قیمت بانکوک است. بازدید از کاخ بزرگ شاید یکی از گران ترین اماکن دیدنی بانکوک باشد، اما بازدید از آن ارزش قیمت اش را دارد. هزنه قیمت ورودی 550 بات (تقریبا 16 دلار) به ازای هر فرد است. در عوض بازدید از این مکان دیدنی پر ارزش و اما گران، می توانید به موزه هنر معاصر بانکوک و یا موزه Silpa Bhirasri بروید، قیمت ورودی بازدید از هر دو موزه رایگان است. سپس به یکی از پارک های دیدنی بانکوک بروید، از پارک های معروف تایلند در بانکوک می توان به پارک لامپینی - Lumpini  اشاره کرد، می توانید زیر سایه درختان کهن و بلند قامت پارک هوایی تازه کنید و از شلوغی های شهر بانکوک فرار کنید. 

خرید در بانکوک تایلند

برای خیلی ها سفر کم هزینه به معنای خط زدن لذت خرید در سفر است، اما در تایلند اینطور نیست. هنر چانه زنی خود را در بازار چاتوچاک تایلند امتحان کنید و در قیمتی بسیار ارزان خرید کنید. باازر آخر هفته چاتوچاک از بزرگ ترین بازار های آخر هفته بانکوک با 27  بخش مختلف، از قسمت پوشاک تا هر چیزی که فکرش را هم نمی کنید است. بعد از گشت و گذار در بازار مشهور بانکوک چرا خستگی سفر را از جان به در نکنیم  و انرژی تازه نگیریم ؟ پیش به سوی ماساژ تایلندی در یکی از بهترین سالن های ماساژ تایلند. در سفر به صدای بدن خود گوش کنید، یک ماساژ با روغن و عطر های مخصوص ماساژ تایلندی می تواند یک ریست کامل برای بدن شما باشد. نگران گران بودن قیمت ماساژ هم نباشید، هزینه ماساژ در تایلند  بالا نیست و با بودجه شما هم خوانی دارد. 

سفر-ارزان-به-بانکوک-تایلند

غذا در طول سفر به بانکوک تایلند

صرفه جویی کردن در هزینه های سفر بدان معنی نیست که خود را از خوردن غذا های لذیذ و خوش طعم دریغ کنیم، بانکوک پر است از غرفه های غذا بسیار ارزان و اما خوشمزه. سری به رستوران ها و غرفه های خیابانی غذا بزنید حتی در بین راه خود را یک کاسه سوپ نودل مهمان کنید. قیمت یک وعده غذای محلی تایلند بین 40 تا 60 بات است.

سفر-ارزان-به-بانکوک-تایلند

 
نظرات کاربران
دیدگاه