تور تایلند

تور تایلند در قیمت ارزان

تور تایلند سفری به کشور لبخند ها – مهم نیست که این سفر اول شما به تایلند است و یا این بار دهم است که قصد سفر به تایلند را دارید، اگر برایتان پیدا کردن تور ارزان و قیمت مناسب تایلند مشکل است و اگر به دنبال تور های لحظه آخری تایلند هستید، در دیریم تایلند بورس تور های ارزان قیمت تایلند را خواهید دید. به راحتی قیمت مورد مناسب بودجه خود را پیدا کنید و قیمت را با دیگر تور های تایلند مقایسه کنید. و اما در ادامه بیشتر با تایلند آشنا شوید : 

تور تایلند نوروز  

چرا به تایلند سفر کنیم ؟

بازدید از زیبا ترین شهر های توریستی دنیا -  پاتایا، سامویی، بانکوک و پوکت. با معروف ترین دیدنی های تایلند آشنا شوید : مکان های دیدنی رویایی تایلند

تفریحات آبی هیجان انگیز و دیوانه وار -  گردشی را در طول سفر با تور تایلند تجربه خواهید کرد. 10 تفریح هیجان انگیز در تور تایلند.

شرایط آب و هوایی مناسب - آب و هوای گرمسیری و تقریبا بارانی، این کشور را به کشوری جنگلی و سر سبز بدیل کرده است، فیل سواری در جنگل های انبوه تایلند به همراه نوشیدن آب میوه ای استوایی از جمله تفریحات محبوبیست که مختص سفر به تایلند است.

بی نظیر ترین سواحل رویایی دنیا -  ماننده جزیره فی فی، جزیره مرجان پاتایا، خلیج تماشایی فانگ‌نا و سواحل پوکت، منظره ای که در ساحل پوکت خواهید را به راحتی نمی توانید فراموش کنید. مشاهده  تصاویر سواحل معروف پوکت

بناهای تاریخی، معابد و مقبره های باستانی -  نظیر معبد وات‌چالونگ که چشم هر بیننده ای را مجذوب زیبایی هنر و معماری خود می کند.

در طول سفر با تور تایلند کشوری متفاوت و شادی را خواهید دید که برای هر نوع سلیقه ای در خود پیشنهادی ویژه پنهان کرده است، پیشنهاد ویژه تایلند مختص خود را پیدا کنید! مکان دیدنی مورد علاقه من چیست !!

زمان مناسب سفر به تایلند

زمان مناسب سفر به تایلند بسته به انتخاب خود شما دارد که بخواهید از چه نوع تفریحی لذت ببرید:

حد واسط فروردین ماه تا خرداد ماه تایلند تقریبا گرم و خشک است، با سفر به تایلند در این فصل می توانید در سواحل بسیار دیدنی، درخشان و زلال تایلند حمام آفتاب بگیرید، شنا کنید و از انواع تفریحات آبی نظیر جت اسکی، موج سواری، اسکی روی آب، قایق سواریی ، غواصی و...لذت ببريد.

از تیر ماه تا آبان ماه تایلند بارانیست، اگر حد فاصل این فصل به تایلند سفر می کنید، تایلند را متفاوت تر خواهید دید. ازگشت و گذار در جزایر زیبای تایلند، برنامه‌های شبانه‌ی آتش‌بازی، نمایش فرهنگ و سنت تایلندی، رقص فیل‌ها و بازار صنایع‌دستی تماشایی‌، معابد باستانی و... تنها لذت ببرید.

و اما از آذر ماه تا اسفند ماه فصلی نسبتا خنک را در تایلند سپری خواهید کرد، در این دوران در سواحل دريای آبی، طبيعت سبز بکر، پارک های ملی زیبا، چشمه های آب گرم، منظره های بسیار زیبای آبشارهای سرد و ... خاطره انگیز ترین سفر عمرتان را رقم خواهید زد.

کدام شهر تایلند برای من بهتر است، بانکوک یا پاتایا ؟ تور بانکوک بهتر است یا تور پاتایا ؟ بانکوک بهتره یا پاتایا 

 پاتایا یا پوکت ؟ تور پوکت بهتر است یا تور پاتایا ؟ کدام شهر تایلند برای من بهتر است ؟ پوکت بهتر است یا پاتایا 

پوکت یا سامویی کدام برای من انتخاب بهتری است؟ مقایسه دو شهر پوکت و سامویی؟ پوکت بهتره یا سامویی؟

از سراسر وب