تور پوکت

تور پوکت تایلند در قیمت ارزان، بورس تور پوکت، قیمت تور پوکت تایلند را مقایسه کنید

1 - تور یکروزه  پوکت به جزیره جیمز باند : (بازدید از خلیج فانگ ناگ )

شروع تور 8 صبح از هتل - اتمام 6 عصردر هتل - مبلغ حدود 50 دلار برای هر نفر - خدمات تور شامل رفت و برگشت با ون و کشتی ، میوه و ناهار و نوشیدنی در طول مسیر - سفر به جزیره جیمز باند ( این جزیره در یکی از فیلمهای جیمز باند لوکیشن یک صحنه از فیلم بوده است ) و بازدید از جزایر موجود در طول مسیر - شنا در دریا - بازدید از غارهای وسط جزایر با استفاده از قایق کایاک دو نفره و . . .

2 - تور یکروزه پوکت به جزیره فی فی (پی پی ) :

برنامه تور دقیقا مانند تور جزیره جیمز باند است فقط مواردی مانند غواصی و دیسکو روی عرشه را اضافه کنید . جزیره فی فی فاصله بیشتری از شهر دارد و در طول مسیر رفت وبرگشت در اقیانوس مناظر خارق العاده ای را رویت میکنید که برایتان لذت بخش خواهد بود .

3 - تور یکروزه پوکت به رافتینگ (قایقرانی در امواج خروشان ) :

این تور هم بسیار جذابه و شامل رفت و برگشت و ناهار ، حدود 5 کیلومتر قایقرانی در امواج روخانه واقع در قلب جنگل ، فیل سواری در جنگل ، سافاری آف رود در قلب جنگل با موتورهای چهار چرخ ، نمایش فیلها و لذت بردن از طبیعت استوایی منطقه میشه .

4 - تور پوکت به شوی fantasea : (فانتاسی شو )

یک برنامه زنده موزیکال بسیار زیبا که دیدنش را حتما توصیه میکنم . مشابه این برنامه در اندازه های کوچیکتر را در پاتایا هم میشه دید . مثل تیفانی شو یا آلکازار شو

این برنامه شامل اجراهای چندین گروه رقص و موسیقی ملل مختلف دنیا است که در صحنه های زیبایی به اجرا درمیاد .

جاذبه های گردشگری پوکت  کم نیست، دیدنی های منحصر به فردی  نظیر معابد و قسمت سنتی شهر پوکت و . . . که با صرف هزینه و وقت کمی پقابل بازدید هست.

با 8 تفریح پر طرفدار پوکت تایلند آشنا شوید : 8 تفریح هیجان انگیز و دیوانه وار در پوکت تایلند

اما معروفترین برنامه های روزانه همین چند مورد هست که توصیه میکنم یک روز در میان همین تورهایی که معرفی کردم را استفاده کنید تا خستگی زیاد مسیر و فعالیت روزانه باعث نشه که شما لذت کافی را از گردش خودتون نبرید . یک روز به را گردش بیرون شهر و روز بعد را به استراحت و لذت بردن از هتل و ساحل اختصاص بدید . البته اگه وقت کافی در اختیار داریدتور پوکت

مکان-های-دیدنی-پوکت
عکس های بیشتر از مکان های دیدنی پوکت >>

سوالات متداول تور پوکت

سلام و درود بر شما نام شرکت خود، آنامهر پرواز را در پروفایل مربوط به خود ثبت کردم اما هنگام جستجو در سایت نشان داده نمیشود. تمایل دارم بر روی سایت شما تبلبغات بگذارم. لطفا مرا راهنمایی کنید با سپاس

ابتدا عضو شوید.
ایمیل ارسال شده را فعال نموده و سپس از کلمه ورود بالای سایت وارد شده و در پروفایل اعضاء اطلاعات خویش را تکمیل و ارسال نمائید.
هرگاه وارد سایت شدید حتماً ریف رش نموده و سپس استفاده نمائید.