تور تایلند نوروز 1403

تور تایلند نوروز هیجان انگیز

تور تایلند نوروز سفر نوروزی برای ما ایرانی ها همیشه از زیبا ترین اتفاقات سال بوده و هست و در این میان سفر به کشور لبخند ها، تایلند، در لیست کشور های نخستین انتخابی افراد خوش ذوق و خوش سلیقه است. 

فرصتی نوروزی فراموش نشدنی در تور نوروزی را از دست ندهید، در طول سفر به تایلند فراتر از اتظارتان را تجربه خواهید کرد. 

چرا در نوروز  به تایلند سفر کنیم ؟

 سفر به تایلند، از سفر هاییست که نمی توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد و آن را از دست داد، اگر تا به حال مسافر تور تایلند نبوده اید و به تایلند سفر نکرده اید، پس از سفر دلیل شهرت و محبوبیت این کشور زیبا را در میان سفر دوستان و گردشگران خواهید فهمید.

 باید گفت که لذت تماشای منظره های بی نظیر با جلوه های منحصر به فرد تایلند می تواند تنها بخشی از دلایل سفر با تور تایلند  باشد.  در تایلند :

بناهای تاریخی و مقبره های باستانی 

10 پارک ملی تایلند مشهور در دنیا 

مزرعه تمساح بانکوک

دیوانه وار ترین تفریحات برتر تایلند و دنیا 

مراکز خرید مطرح تایلند نظیر : مرکز خرید Square Siam، مرکز خرید ام بی کی – MBK، مرکز خرید سیکون بانکائی بانکوک - season Bangkae و ...

جاهای دیدنی بانکوک تایلند همانند: گراند پلاس و معبد زیبای وات پراکائو، معبد معروف وات آرون، شهر سوخته آیوتایا بانکوک، بازار شناور روی آب بانکوک و...

برترین مکان های دیدنی پوکت نظیر : جزیره‌ زیبای فی‌فی پوکت تایلند، ساحل پاتونگ -Patong Beach پوکت تایلند، آکواریوم بزرگ و فوق العاده زیبای پوکت تایلند، خلیج تماسایی فانگ‌نا پوکت، سه ساحل پربازدید و محبوب پوکت و...

زیبا ترین مکان های دیدنی پاتایا ماننده : ساحل دیدنی جومتین پاتایا، جزیره مرجان پاتایا، خانه مقدس حقیقت، موزه بی مانند و آکواریوم غول پیکر پاتایا و ....

محسور کننده ترین جاذبه های دیدنی و زیبای سامویی تایلند 
و ...
را خواهید دید. 

و اما در طول سفر به تایلند در نوروز همواره همراه و همسفر شما خواهیم بود و حاصل سالها تجربه در زمینه گردشگری در تایلند را خالصانه در اختیار شما قرار خواهیم داد، با دِ دیریم تایلند همراه باشید.

پیش از اینکه برای سفر نوروزی خود به تایلند ذوق رده شوید، ایا با 26 نکته از ضروریات سفر به تایلند؟  چطور برای سفر به تایلند آماده شوم ؟

مهم نیست که تنها به تایلند سفر می کنید و یا جزوی از تور نوروزی 98 تایلند هستید، در طول این سفر از هیجان و آرامش باهم لذت خواهید برد تنها اگر و اگر موارد و نکات الزامی را در این کشور رعایت کنید. هرچه آماده تر به تایلند سفر کنید، لذت بیشتری ا بازدید دیدنی های تایلند خواهید برد. 

در سفر به تایلند بت بخریم یا دلار؟

6 وسایلی که نباید با خود به تایلند ببرید

کلمات پر کاربرد و روزمره تایلندی در سفر به تایلند

چطور از هزینه ها در سفر به تایلند کم کنیم ؟

از سراسر وب