از بانکوک تایلند تا پوکت، 3 شهری که باید در تایلند دید

از بانکوک تایلند تا پوکت، 3 شهری که باید در تایلند دید

سفرنامه تایلند از بانکوک تا پوکت تایلند، تجربه سفر در 3 شهر تایلند

سفرنامه تایلند در بانکوک، چیانگ مای و. پوکت - در طول سفر با تور تایلند به کشور لبخند ها، در 3 شهر مختلف، 3 تجربه متفاوت خواهید داشت. از بانکوک به چیانگ مای و پوکت. هر کدام از این شهر ها جاذبه ای متفاوت برای توریستان در بر دارد، اما زمان سفر به هرکدام از این شهر های متفاوت است و تفریحاتی که می توایند در طول سفر به بانکوک انجام دهید با تفریحات در پوکت و چیانگ مای متفاوت است. در ادامه با زمان مناسب برای سفر به این 3 شهر : بانکوک، پوکت و چیانگ مای آشنا شودید و از تفریحات تایلند در هر شهر مطلع گردید.

از-بانکوک-تایلند-تا-پوکت

سفرنامه تایلند در بانکوک - Bangkok

بانکوک یکی از مقاصد محبوب توریستی شمالی آسیاست که به مردمان زیبا اش به شهرت رسیده است. فرهنگ، مهربانی و نژاد زیبای مردم تایلند باعث شده تا گردشگران از سراسر دنیا بازدید از این شهر را در الویت سفر خود قرار دهند. برای عاشقان شهر، بانکوک یکی از مقاصد پر بازدید دز تایلند است. بانکوک، پایتخت تایلند، به عنوان قلب تپنده تایلند شناخته شده است. شهری که گشت و گذار در آن با سیستم حمل و نقل به راحتی امکان پذیر است. شهری با مراکز خرید متنوع که بانکوک را برای توریستان تور تایلند به بهشتی برای خرید بدیل کرده است.

در مراکز خرید بانکوک تایلند، همه چیز از وسایل دست ساز تا اجناس مارک دار و برند را می توانید پیدا کنید. بانکوک نه تنها جایی برای لباس های جدید شماست، بلکه جایی برای برای لذت بردن از غذا های متنوع لذیذ نیز هست. در طول سفر به بانکوک تایلند انتخاب متنوعی از غذاهای تایلندی در اختیار شماست، در این سفر شگفت انگیز ترین غذا ها را خواهید چشید.

بزرگترین بازار های شبانه تایلند، در کدام بازار شبانه بانکوک خرید کنم؟ معرفی بزرگ ترین بازار شبانه بانکوک تایلند . 

از سوی دیگر،  بازاز آخر هفته بانکوک، بازار چاتوچاک بانکوک یکی از بازار های ارزان قیمت در تایلند است که در آن می توانید برای کسانی که دوستشان دارید، در قیمتی ارزان، انواع سوغات تایلند را تهیه کنید. بازار چاتوچاک از مراکز خریدیست که در میان هر دو، افراد محلی و توریستان محبوب است، به شما توصیه می کنیم که اگر یک آخر هفته در بانکوک بودید، گشت و گذار در بازار های محلی بانکوک را از دست ندهید.

راهنمای-سفر-به-تایلند-دیدنی-های-تایلند

خیابان خوئا سان، خیابانی پر از هیجان برای عاشقان پیکنیک و سفر های کوتاه با کوله پشتی است. در سرتاسر خیابان خوئا سان صدای آهنگ و شادی به گوش می رشد و دست فروشان اجناس مختلفی را به فروش می رسانند. در غرفه های غذا خیابان خوئا سان ، غذا های چیپسی و ترد تایلندی را از دست ندهید، تنقلات شکننده ای مانند عقرب سرخ شده و یا دیگر حشرات های سرخ شده بسیار خوشمزه ای که طعمی متفاوت را به شما هدیه می دهند. در هیاهو و شلوغی خیابان خوئا سان حتما اوقات خوشی خواهید داشت، اما در این شلوغی ها از کیف پول خود نیز غافل نشوید و هرگز پول خود را به کسی نشان ندهید تا مورد سود جویان قرار نگیرید.  

با اینکه خدمات حمل و نقل تایلند یکی از بهترین هاست، اما پس از گردشی عالی حتما بدنتا احساس کوفتگی و خستگی خواهد کرد. خوب بعد از این خستگی یک استراحت و ریلکس عمیق می چسبد. معبد وات فو مدرسه پزشکی و ماساژ اصلی تایلند است و در اینجا بهترین ماساژ دهندگان را پیدا خواهید کرد، ماساژی که در تایلند تجربه خواهید کرد در هیچ کجای دنیا تکرار شدنی نخواهد بود. در طول سفر با تور تایلند به معبد وات فو بروید و خود را به دست یکی از ماساژور های قهار این معبد بسپارید.   

سفرنامه تایلند در چیانگ مای - Chiang Mai

چیانگ مای برای عاشقان و دوست داران طبیعت است، برای آنهایی که آرامش و زندگی دور از شلوغی های شهر را ترحیح می دهند. حتما سری به طبیعت چیانگ مای بزنید تا شاهد جاذبه و زیبایی واقعی و دست نخورده طبیعت باشید. چیانگ مای در شب هماننده یک باغ وحش است، اما این بار حیواناتی در خارج از قفس. با شروع تاریکی و فرا رسیدن شب، حیوانات عجیب و غریبی ماننده مگس سفید و راکون ماننده حیوانات خانگی بر روی پاهیا شما می نشینند. برای گشت و گذار در اطراف پارک و تماشای حیوانات، به یک تور یک روزه ملحق شوید. به حیوانات غذا بدهید و به آنها نزدیک شوید، غذا دادن به زرافه ها یکی از جالب ترین تجربه هاست، زرافه ها وقتی که گردن بلند خودشان را به سمت دستان شما پایین می آورند بسیار هیجان انگیز است، اما جای هیچ ترسی نیست آنها به شما آسیب نخواهند زد پس رفتار دوستانه و بسیار مهربانی با حیوانات این پارک داشته باشید. بچه زرافه ها هم بر پس اتوبوس گردشگری شما می دوند، حتی آنها نیز می خواهند با شما بازی کنند. به حیوانات پارک چیانگ مای نزدیک شوید و آنها را ماننده حیوانات خانگی خود به آغوش بگیرید. در طول سفر با تور تایلند، بازدید از چیانگ مای بی اغراق یک تفریح متفاوت است. 
و اما نقاطی از پارک هست که در آنها جای شوخی نیست و شما هم نمی خواهید با آنها ماننده حیوانات خانگی خود رفتار کنید. قلمرو حیوانات درنده، ببر ها. همانطور که می دانید، ببر ها تقریبا 16 ساعت در روز می خوابند تا انرژی خود را برای شکار ذخیره کنند. همان قدر که درزمان شکار این حیوانات درنده ترسناک اند، به همان اندازه هم در زمان استراحتشان دیدنی و زیبا اند. به ببر ها در پارک چیانگ مای نزدیک نشوید و تنها از دور ابهت و جاذبه آنها را نظاره گر باشید. 

راهنمای-سفر-به-تایلند-دیدنی-های-تایلند-1

اگر می خواهید از تماشای ببر ها هم زیبا تر و نفس گیر تر ببینید، به راه خود ادامه دهید تا به فیل ها برسید. فیل های وافعی غول پیکر در جنگل های تایلند. همانطور که میدانید، فیل سمبل تایلند است، اگر از آنهایی که با تور تایلند سفر کرده اند بپرسید، خواهید شنید که آنها از بازدید فیل های زنده در جنگل های تایلند به عنوان خاطرات به یاد ماندنی در سفر یاد می کنند. به شما توصیه می کنیم تا چند ساعتی را به بازدید فیل ها بروید و در حمام گل با آنها حمام کنید. 

راهنمای-سفر-به-تایلند-دیدنی-های-تایلند12

سفرنامه تایلند در پوکت – Phuket

پوکت جزیره ای از زیبا ترین سواحل دنیاست و در میان توریستان تور تایلند به شب های زنده، جشن های شاد و مناظر دیدنی آرام معروف است. جایییکه برای همه، دوستداران تفریحات هیجان انگیز و برای آنهایی  به دنبال ریلکس کردن و استراحت مطلق هستند جزیره ای دیدنی و خواستنیست. در طول سفر با تور تایلند، پوکت جایی نیست که از دست بدهید. در پوکت حتما سری به ساحل پاتونگ بزنید، در ساحل پاتونگ پوکت قدم بزنید و با ارامش و زلالی اقیانوس روشن شوید. تا غروب افتاب از تماشای مناظر دیدنی لذت ببرید و تا جاده بانگلا پیاده روی کنید. در خیابان بانگا، آرامش ساحل و نور پردازی با آهنگ کلاسیک در هم ترکیب شده اند تا شما را به دنیایی دیگر ببرند. خیابان بانگلا در پاتونگ پوکت جاییست که در آن می توانید از یکی از شب های زنده و شاد تایلند لذت ببرید و از آرامش اقیانوس در تاریکی شب لذت ببرید. 
در سویی دیگر، جزیره فی فی پوکت تکه از بهشت بر روی زمین است، جزیره فی فی مقصدی باور نکردنی و بی اندازه زیبا در تایلند است. آب بسیار زلال و شفاف، ماهی های رنگت رنگ، گیاهان دریایی و ستاره های دریایی در کف ماسه ای اقیانوس از چیز هاییست که در جزیره فی فی پوکت تایلند در انتظار شماست. از جت اسکی تا غواصی، از قایق سواری تا ماجرا جویی های هیجان انگیز، از ماساژ و ریلکسیشن تا حمام آفتاب در سواحل ماسه ای همه قسمی از سفر ایده آل در پوکت محسوب م شوند. فی فی مقصدی ایده آل برای پر کردن همه آنچیزیست که شما به دنبال آن هستید. شاد باشید ، در طول سفر به پوکت تایلند تنها انرژی اقیانوس و ساحل را دریافت کنید و از آرامش اقیانوس زلال لذت ببرید. 

راهنمای-سفر-به-تایلند-دیدنی-های-تایلند-3

گالری تصاویر مکان های دیدنی پوکت : تصاویر سواحل معروف پوکت

نظرات کاربران
دیدگاه