معابد تایلند، 6 معبد پربازدید بانکوک تایلند

معابد تایلند، 6 معبد پربازدید بانکوک تایلند

معابد بانکوک تایلند، بازدید از 6 معبد پر بازدید بانکوک تایلند 

در بانکوک تایلند بیش از 400 معبد وجود دارد که در سرتاسر بانکوک، در هر محله ای از شهر می توان یکی از آنها را دید، 3 تا از این معابد در میان توریستان تور تایلند بسیار معروف و محبوب اند : اولی معبد وات فو،  دومی معبد وات آرون و اما معبد بعدی کجاست ؟ کدام معابد از باید های سفر به تایلند است و کدام یک را می بایست در تایلند دید؟ معابد زیادی در بانکوک تایلند وجود داردند، آیا می توان همه آنها را دید؟

در ادامه با 6 معبد پر بازدید بانکوک تایلند آشنا می شوید، معابد تایلند از جاذبه های اصلی تایلند هستند و حتما در طول سفر با تور تایلند لحظاتی متفاوت را در یکی از معابد اسرار آمیز و دیدنی شهر تجربه کنید. خوشبختانه بیشتر آنها در محوطه کاخ سفید قرار دارند و برای بازدید از آنها هیچ دشواری نخواهید داشت. 

اطلاعات لازم معابد تایلند، دانستنی های ضروری بازدید ازمعبد :

پوشیدن لباس مناسب در معبد : بلوزی که یقه و شانه ها را بپوشاند و شلواری بلند ترجیحا با رنگ روشن. 

پوشیدن کفش مناسب در معبد : برخی از معابد تایلند از ورود افراد با صندل جلوگیری می کنند، از اینرو، فراموش نکنید که برای بازدید از معبد زیبا و دیدنی تایلند می بایست کفشی مناسب را انتخاب کنید. 

توهین : توهین  و حرکات تمسخر آمیز به اهالی و یا هریک از راهبان معبد و البته هرگونه توهین علیه آیین و دین اهالی تایلند.

و البته به شما توصیه می کنیم دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید، اگر به بازدید معابد تایلند می روید، فراموس نکنید که این معابد از جاذبه های منحصر به فرد تایلند محسوب می شوند و پوستر های مشهور تایلند نیز تصاویری از این معابد اند.

اشتباهات رایج در سفر به تایلند | نکاتی که همه نمی دانند : 8 توصیه برای پیشگیری از اشتباهات رایج در سفر به تایلند

6 معبد معروف و تاریخی بانکوک تایلند :

1.معبد وات فو بانکوک تایلند - Wat Pho

معبد وات فو بزرگ ترین و قدیمی ترین معبد در بانکوک، معبد وات فو  یکی از مشهور ترین معابد  تایلند نیز هست. این معبد به دلیل بودای عظیم جثه 46 متری خود در دنیا به شهرت رسیده است. در طول سفر با تور تایلند یک روز تارخی و هیجا انگیز را می توانید در معبد تاریخی وات فو سپری کنید. بعد از تماشای بودای بزرگ سری به محوطه و اطراف معبد بزنید تا از گنجینه های معبد نیز دیدن کنید. علاوه بر این، بازدید از معبد وات فو چیزی فراتر از اینهاست، پس از بازدید می توانید خستگی جان را با یک ماساژ سنتی تایلندی که در سالن ماساژ معبد انجام می شود به در کنید. به شما توصیه می کنیم ماساژ در معبد را از دست ندهید، تنها کمی بعد از ماساژ متوجه لذت و مزایای ماساژ بر بدنتان خواهید شد. این ماساژ ها ارزان هستند و به قیمت 100 بات انجام می شوند. 
معبد-پربازدید-بانکوک-تایلند-2
نشانی  معبد وات فو بانکوک تایلند : 
Wat Pho, 2 Sanamchai Road, Grand Palace Subdistrict, Pranakorn District, Bangkok, Thailand

معبد وات فو بر روی نقشه 

2.معبد وات آرون بانکوک تایلند - Wat Arun

معبد وات آرون یا معبد سحر دارای 5 برج رو به رود چائو فرایا است. بودای خوابیده معبد وات فو در ابتدا در معبد وات آرون قرار داشت. این یکی از معابد بسیار زیبای بانکوک تایلند است که به زیبایی تزئین شده و به بازدید کنندگان این فرصت را می دهد تا با پیاده روی در راهروهای باریک از سرامیک کاری ها و تزئینات معبد دیدن کنند. با بازدید از وات آرون حتما از تماشا عظمت این معبد طلایی و مجسمه های عظیم آب طلا کاری شده متحیر خواهید ماند. هزینه ورودی معبد وات آرون به ازای هر نفر 50 بات است.
معبد-پربازدید-بانکوک-تایلند-1
نشانی معبد وات آرون :
Wat Arun, 158 Wang Doem Rd, Wat Arun, Bangkok Yai, Bangkok, Thailand
نظرات کاربران
دیدگاه