جاهای دیدنی پاتایا

جاهای دیدنی پاتایا

جزیره پاتایا

جالب است بدانید که پاتایا هر ساله مقصد تعداد بیشماری از گردشگران از سراسر دنیاست. این شهر پر بازدید و البته محبوب را می توان بهشت تایلند و همچنین آسیا خواند چرا که زیباترین سواحل تایلند را می توان در این شهر دید و از تماشای آن حیرت زده ماند. از امکانات کم نظیر و بهترین هتل های پاتایا کنار سواحل دیدنی که بگذریم از طبیعت بکر و سر سبز پاتایا نمی توان گذشت. پس بی دلیل نیست که با وجود بی نظیر ترین ها در این شهر ساحلی کشور تایلند، تور پاتایا از محبوب ترین هاست. مخصوصا آنهایی که به ورزش های آبی، شنا، موج سواری، قایق سواری، غواصی، جت اسکی و اسکی روی آب علاقه دارند. در تور گردشگری پاتایا حتی مدت ها بعد هم با یاد آوری خاطراتتان در این شهر هیجان زده خواهید شد.
با بازدید از مکان های دیدنی پاتایا سفر خود به تایلند را کامل کنید.

تفریحات پاتایا

باغ نانگ نوچ پاتایا

در تور پاتایا تایلند در زیبایی های باغ استوایی با درختان کهن سال اما زیبا غرق شوید و در زیباترین باغ استوایی جنوب آسیا دوچرخه سواری کنید. در این باغ زیبا علاوه بر تماشای انواع ارکیده، نخل های زیبا و گیاهان تزیین شده و باغ فرانسوی از نمایش های زیبای فیل ها و حرکات نمایشی آنها به همراه موسیقی زنده لحظاتی به یاد ماندنی را با دوستان و همسفران خود سپری خواهید کرد.

ساحل جامتین پاتایا

یکی از معروف ترین مکان های فرهنگی پاتایا این ساحل است. در آرام ترین و چشم نواز ترین ساحل تایلند لحظات خوشی را سپری کنید. در ساحل جامتین حمام آفتاب بگیرید و اگر تا به حال تجربه خرید از بازارهای شناور تایلند را نداشته اید باید گفت که بیشتر وقتتان در این بازار های جالب سپری خواهد شد. از این گذشته ساحل جامتین پاتایا را هرگز فراموش نخواهید کرد چرا که در این ساحل آرام، هیجان انگیزترین تفریحات مثل شنا، قایق سواری، جت اسکی و اسکی روی آب را تجربه خواهید کرد.

جزیره مرجان پاتایا

در طول سفر خود با تور پاتایا از پیاده روی روی ماسه های داغ این جزیره آرام و مسحور کننده لذت خواهید برد. جزیره مرجان که یکی از محبوب ترین جزایر پاتایا است دارای مرجان های دیدنی بی مانند و کم نظیر است. در جزیره مرجانی پاتایا به دلیل سرگرمی های متنوع و هیجان انگیز انتخاب تفریح بسیار دشوار است و سخت می توانید یکی را انتخاب کنید. با قایق های کف شیشه ای به دریا بروید و از تماشای مرجان ها لذت ببرید. در آب های زلال و تمیز این ساحل شنا کنید، به صدای دریا گوش کنید، حمام آفتاب بگیرید، به قایق سواری بروید و یا غواصی کنید.

خانه مقدس حقیقت پاتایا

از تماشای بنای چوبی عظیم معبد مانند در سفر به پاتایا تایلند حیرت زده خواهید ماند. این بنا با مجسمه های کنده کاری شده چوبی آیینه ایست از آیین کهن و فلسفه شرق که بازدید کنندگان از تماشای آن لذت خواهند برد. خانه مقدس حقیقت به دلیل بنای زیبا و عجیبش حتی برای آنان که به تاریخ علاقه مند نیستند مکانی جالب و دیدنی ست.

مینی سیام پاتایا

در وصف این مکان دیدنی چیزی نمی توان گفت. سومین مجموعه مینیاتوری که بیش از 100 مدل مینیاتوری از آثار تاریخی و باستانی جهان را در مقیاس 1:25 در خود جای داده است پارک مینی سیام پاتایاست. از جاذبه های سرتاسر جهان در مینی سیام پاتایا دیدن کنید.

آکواریوم پاتایا

با سفر به پاتایا یکی از جالب ترین موزه ها را می توانید در ساحل جامتین پاتایا ببینید. موزه هنری بطری های شیشه ای که شامل بیش از 300 نوع اثر هنری دست ساز درون بطری های شیشه ای است که حاصل زحمات مجسمه ساز آلمانی پیتر بدلایس Peter Bedelais می باشد. ماکت های مینیاتوری تعدادی از آثار توریستی جهان، کشتی ها ، معبدها، کاخ ها و کلیساها از جمله آثاری هستند که در این بطری های شیشه ای می توان دید.

در طول سفر با تور پاتایا به دنیای زیر دریا سفر کنید. بزرگ ترین و مدرن ترین آکواریوم جهان در پاتایا قرار دارد که شامل انواع ماهی ها، کوسه ها و آبزیان است. در آکواریوم پاتایا در تونل های آبی قدم بزنید و بیش از 4500 موجود آبزی را از نزدیک تماشا کنید. تماشای این آکواریوم تجربه ای خاص خواهد بود چرا که می توانید به بعضی از این حیوانات غذا بدهید، با آنها شنا کنید و گردش علمی تفریحی را برای ساعت ها سپری کنید.

در صفحه پاتایا نکات ضروری و لازم قبل از سفر به این شهر ساحلی را که تجربه مسافرین تایلند بوده مطالعه فرمایید تا آسوده خاطرتر سفر کنید.

نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب