سفر به تایلند

سفر به تایلند

بایدها و نبایدهای سفر به تایلند

تایلند یک کشور بسیار دیدنی با آب و هوای تقریبا بارانی است. مهم نیست که تنها و یا با تور تایلند به سفر می روید. مهم وسایلی است که در ساک جمع و به همراه خود می برید. هوشمندانه سفر کنید و با برداشتن وسایل اضافی خود را گیج نکنید. در ادامه متوجه خواهید شد که چطور در عین سبک سفر کردن تمام وسایل مورد نیاز سفر به تایلند را هم با خود ببرید.
پیش از این در رابطه با وسایلی که می بایست در طول سفر به تایلند به همراه داشته باشید در صفحه "وسایل مورد نیاز سفر به تایلند" صحبت کردیم. حال می خواهیم چند نکته در رابطه با وسایل غیر ضروری در تایلند متذکر شویم.

چک لیست سفر به تایلند

از برداشتن کیسه خواب جدا خود داری کنید. با هر بودجه ای که هستید حتما اقامتی ارزان و مناسب برای خواب پیدا خواهید کرد. تنها برداشتن ملحفه و رو تختی کافی ست.

آهنگ های قدیمی خود را در خانه جا بگذارید. تایلند به کشور لبخند، رقص و آواز مشهور است. از روزمره گی ها دور شوید و خاطره سفر به تایلند را با گوش کردن به موسیقی های جذاب تایلندی پر رنگ تر کنید.

از برداشتن چمدان های سنگین جدا خودداری کنید. حتما با قیمت چمدان های با کیفیت و مرغوب در تایلند متحیر خواهید ماند. به محض پیاده شدن در بانکوک می توانید چمدان خود را بخرید و آن را با سوغات تایلند پر کنید. یک چمدان خوب و با کیفیت در تایلند خیلی ارزان تر از قیمت چمدان در ایران است.

دستمال کاغذی و سشوار در هتل های تایلند حتی ارزان ترین ها هم پیدا می شود. پس بار و کوله سفر خود را سنگین نکنید.

فراموش نکنید که تایلند کشور بارانی ست. از آنجایی که پیش بینی می شود روز های بارانی را در تایلند پیاده روی کنید، از برداشتن پوتین های سنگین خودداری کنید و جای آن را با کفش های سبک و رو بسته بارانی پر کنید.

کلاه های پشمی و کت های کتان را با خود به تایلند نبرید. لباس هایی با خود ببرید که برای شما کارآمد باشند نه لباس هایی که آب را در خود جمع کنند و شما بیشتر احساس خیسی کنید. هوا در شهرهای تایلند حتی در فصول سرد نیز آنقدر سرد نیست. پس نیاز به لباس پشمی و کلاه کاموایی نیست. در عوض یک بارانی کلاه دار فراموش نشود.

نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب