هزینه های سفر به پوکت، با 3روش از هزینه های سفر به پوکت کم کنید

هزینه های سفر به پوکت، با 3روش از هزینه های سفر به پوکت کم کنید

هزینه سفر به پوکت تایلند، چطور در سفر به پوکت از هزینه ها کم کنیم ؟ چطور کم هزینه به پوکت سفر کنیم ؟

چرا به پوکت سفر کنیم

ماسه های خالص سفید، آب زلال و درخشان و صخره های دیدنی در اتظار مسافرانیست که با تور تایلند به شمال غرب تایلند، به جزیره پوکت سفر می کنند. با جزیره زیبای پوکت که با دریای آندامان احاطه شده  تنها یک پرواز یک ساعته از بانکوک فاصله دارد و اگر از توریستان تور پوکت درباره زیبایی این جزیره بپرسید، خواهید شنید که این جزیره را تکه ای از بهشت می خوانند. بهشتی که در آن هزینه های سفر چندان بالا نیست؛ از هزینه های اقامت در پوکت گرفته تا اسپا و گشت و گذار با کشتی های مسافرتی و ... همه چیز تقریبا قیمت نسبتا پایینی دارد. علاوه بر جاذبه ای گردشگری پوکت، مسافران خوش ذوق جذب غذا های خوش رنگ و وسوسه انگیز این جزیره نیز می شوند.

رتبه پوکت تایلند در دنیا :

3 امین مکان توریستی و دیدنی مهم در آسیا

7 امین جزیره زیبای دنیا

11 امین ن مکان خوش آب و هوا 

15 امین  جزیره زیبا در دنیا 

19 امین  مکان توریستی که باید پیش از مرگ دید

از تفریحاتی که در پوکت نباید از دست داد :

خلیج تماشایی فانگ‌نا

ساحل نائی هان

معبد وات‌چالونگ

و 8 تفریحی که می بایست در پوکت انجام داد 

هزینه-سفر-به-پوکت

چطور در هزینه های سفر به پوکت صرفه جویی کنیم 

هتل خود در پوکت را از پیش رزرو کنید – اگر از پیش هتل خود را رزرو نکنید مجبور به پرداخت هزینه بالاتری خواهید شد، بیشتر مسافران هتل خود را به محض ورود به جزیره، مخصوصا در فصول توریستی و یا به اصطلاح peak season که ماه های دسمبر و ژانویه (آذر ماه و دی ماه) است رزرو می کنند که این کار به شدت اشتباه است و شما را متحمل هزینه های اظافی می کند، از این رو برای جلوگیری از پرداخت هزینه های اظافی، از پیش محل اقامت خود را رزرو کنید. 

بهترین نرخ صرافی را برای تبدیل پول خود پیدا کنید – اگر می خواهید پول خود را با نرخ خوبی برای سفر تبدیل کنید، از صرافی های داخل فرودگاه پرهیز کنید، گاها تبدیل ارز به بات در مغازه های محلی واقع در خیابان های اصلی در شهر های مشهور تایلند با نرخ بهتری انجام می گیرد. نکات مهم در تبدیل ارز و پول تایلند :

در سفر به تایلند بت بخریم یا دلار؟

خدمات و سرویس های هتل را چک کنید – برخی از هتل ها در پوکت سویس رایگان رفت و آمد به شهر، سواحل مشهور پوکت و یا خوش آمد گویی از فرودگاه را برای میهمانان خود ترتیب می دهند. از این رو پیش از اینکه متحمل هزینه های رفت و آمد شوید از هتل خود دارا بودن این سرویس را جویا شوید. 

در سفر به پوکت باید بدانید :

زبان پرجم ساحل را یاد بگیرید – هر ساله افرادی به دلیل بی توجهی به قوانین و مسائل امنیتی در سواحل پوکت غرق می شوند، پس به پرجم نجات غریقان و منجیان واقع در سواحل پوکت توجه کنید تا خطر را از خود و همراهان خود دور کنید. پرچم قرمز بدین معناست که آب برای شنا امن نیست و شنا در این زمان ممنوع است. پرچه زرد به معنای احتیاط به هنگام شناست. پرچه قرمز و زرد بدین معناست که محوطه مجاز شنا تنها در بین این پرچم است تنها می بایست در محوطه مشخص شده شنا کنید. 

با تاک تاک ها قاطع و واضح صحبت کنید – پیش از کرایه تاک تاک، مطمئن شوید که بر سر کرای سفربا راننده تاک تاک به تفاهم رسیده اید. 

از نوشیدن آب از شیر آب شهر خودداری کنید – خریدن بتری آب یکی از باید های سفر در تایلند است، با نوشیدن آب از بتری آب های تصفیه شده از هرگونه دل درد و دل پیچه جلوگیری کنید. 

پوکت جزیره زیبا و دوست داشتنی است، اما با این حال در پوکت خطر در کمین مسافرین است!  خطرات در سفر به پوکت

مکان-های-دیدنی-پوکت
 
نظرات کاربران
دیدگاه