راهنمای سفر به تایلند، چه چیزهایی نباید با خود به تایلند ببرم ؟

راهنمای سفر به تایلند، چه چیزهایی نباید با خود به تایلند ببرم ؟

نباید های سفر به تایلند در راهنمای سفر : 6 وسایلی که نباید با خود به تایلند ببرید

تایلند کشور بسیار دیدنی با آب و هوای تقریبا بارانیست ، مهم نیست که تنها و یا با تور تایلند به سفر می کنید، مهم وسایلیست که در ساک جمع می کنید. هوشمندانه سفر کنید و با برداشتن وسایل اظافی خود را گیج نکنید. در ادامه یاد خواهید گرفت که چطور در حین سبک سفر کردن تمام وسایل مورد نیاز سفر به تایلند را با با خود ببرید.
پیش ازاین در رابطه با وسایلی که می بایست در طول سفر به تایلند به همراه داشته باشید در صفحه " چطور برای سفر به تایلند آماده شوم ؟ " صحبت کردیم، حال می خواهیم چند نکته در رابطه با وسایل غیر ضروری در تایلند متذکر شویم .

هنگاه سفر به تایلند از برداشتن چند مورد جدا خودداری کنید :

1. از برداشتن کیسه خواب جدا خود داری کنید، با هر بودجه ای که هستید حتما اقامتی ارزان و مناسب برای خواب پیدا خواهید کرد، تنها برداشتن ملحفه و رو تختی کافیست.

2. آهنگ های سلک شده خود را در خانه جا بگذارید، تایلند، به کشور لبخند، رقص و آواز مشهور است، از روزمرگی ها دور شوید و خاطره سفر به تایلند را با گوش کردن موسیقی های جذاب تایلندی پر رنگ تر کنید.

3. از برداشتن چمدان های سنگین جدا خودداری کنید، حتما با قیمت چمدان های با کیفیت و مرغوب در تایلند متحر خواهید ماند. به محض پیاده شدن در بانکوک می توانید چمدان خود را بخرید و آن را با سوغاتی ها و وسایلی که از تایلند می خرید پر کنید. یک چمدان خوب و با کیفیت در تایلند خیلی ارزان از قیمت چمدان در ایران است.

4. دستمال کاغذی و سشوار در هتل های تایلند حتی ارزان ترین ها هم پیدا می شود، پس بار کوله سفر خود را الکی سنگین نکنید.

5. فراموش نکنید که تایلند کشور بارانیست، از آنجایی که پیشبینی می شود روز های بارانی را در تایلند پیاده روی کنید، از برداشتن پوتین های سنگین خود داری کنید و جای آن را با کفش های سبک، رو بسته بارانی پر کنید.

6.کلاه های پشمی و کت های کتان را با خود به تایلند نبرید، لباس هایی با خود ببرید که برای شما کار آمد باشند نه لباس هایی که آب را در خود جمع کنند و شما بیشتر احساس خیسی کنید. هوا در تایلند حتی در فصول سرد نیز آنقدر سرد نیست پس  لازم به لباس پشمی  کلاه کاموایی نیست، در عوض بارانی کلاه دار فراموش نشود.

چه-چیزهایی-نباید-به-تایلند-ببرم

 
نظرات کاربران
دیدگاه
  • اصغر ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

    واقعا اینا چقدر پول دارند که میرن شهر متروکه هم میسازند. بعد الان ما وضعیت شهرهامون چطوریه. البته در کشورهای خارجی خیلی ازساخت و سازها خصوصی هستند اما خیلی دردناک بود که شهری با این امکانات متروکه هستش. اونم تو چین که جمعیت بیداد می کنه

    ۰
    ۰