دیدنی های معروف پاتایا تایلند را از دست ندهید

دیدنی های معروف پاتایا تایلند را از دست ندهید

چرا پاتایا محبوب است؟

جالب است بدانید که پاتایا هر ساله مقصد تعداد بیشماری از گردشگران از سراسر دنیاست، این شهر پر بازدید و البته محبوب را می توان بهشت تایلند و همچنین آسیا خواند چرا که زیبا ترین سواحل را می توان در این شهر دید و از تماشای آن حیرت زده ماند. و این تنها جاذبه گردشگری پاتایا نیست، از امکانات کم نظیر و بهترین هتل های پاتایا کنار سواحل دیدنی که بگذریم از طبیعت بکر و سر سبز پاتایا نمی توان گذشت. پس بی دلیل نیست که با وجود بی نظیر ترین ها در این شهر ساحلی کشور تایلند، تور پاتایا از محبوب ترین هاست. مخصوصا آنهایی که به ورزش های آبی ، شنا، موج سواری، قایق سواری،غواصی، جت اسکی و اسکی روی آب علاقه دارند، در تور گردشگری پاتایا حتی مدت ها بعد هم با یاد آوری خاطراتشان در این شهر هیجان زده خواهند شد.
با بازدید از مکان های دیدنی پاتایا، سفر خود به تایلند را کامل کنید.

برترین مکان های دیدنی پاتایا تایلند، محبوب ترین جاذبه های تور پاتایا :

باغ استوایی نانگ نوچ پاتایا

در تور پاتایا تایلند در زیبایی های باغ استوایی با درختان کهن سال اما زیبا غرق شوید و در زیبا ترین باغ استوایی جنوب آسیا دوچرخه سواری کنید. در این باغ زیبا علاوه بر تماشای انواع ارکیده، نخل های زیبا و گیاهان تزیین شده و باغ فرانسوی از نمایش های زیبای فیل ها و حرکات نمایشی آنها به همراه موسیقی زنده لحظاتی به یاد ماندنی را با دوستان و همسفران خود سپری خواهید کرد.

ساحل جومتین پاتایا

یکی از معروف ترین مکان های فرهنگی پاتایا این ساحل است، در آرام ترین و چشم نواز ترین ساحل تایلند، ساحل جومتین حمام آفتاب بگیرید و اگر تا به حال تجربه خرید از بازارهای شناور را نداشته اید، باید گفت که بیشتر وقتتان در این بازار های جالب سپری خواهد شد. از این گذشته، ساحل جومین پاتایا را هرگز فراموش نخواهید کرد چرا که در این ساحل آرام، هیجان انگیزترین تفریحات را خواهید گذراند، شنا، قایق سواری، جت اسکی و اسکی روی آب و...

جزیره مرجان پاتایا

در طول سفرخود با تور پاتایا از پیاده روی روی ماسه های داغ این جزیره آرام و محسور کننده لذت خواهید برد، جزیره مرجان که یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی پاتایاست که دارای مرجان های دیدنی بی مانند و کم نظیر است. در جزیره مرجان به دلیل سرگرمی های متنوع و هیجان انگیز انتخاب تفریح بسیار دشوار است و سخت می توانید یکی را انتخاب کنید، با قایق های کف شیشه ای به دریا بروید و از تماشای مرجان ها لذت ببرید، در آب های زلال و تمیز این ساحل شنا کنید، به صدای دری گوش کنید و حمام آفتاب بگیرید، به قایف سواری بروید یا غواصی کنید و....

خانه مقدس حقیقت پاتایا:

از تماشای بنای چوبی عظیم معبد مانند در سفر به پاتایا تایلند حیرت زده خواهید ماند، این بنا با مجسمه های کنده کاری شده چوبی آیینه ایست از آیین کهن و قلسفه شرق که بازدید کنندگان از تماشای آن لذت خواهند برد. خانه مقدس حقیقت به دلیل بنای زیبا و عجیبش، حتی برای آنان که به تاریخ علاقه مند نیستند، مکانی جالب و دیدنیست.

مینی سیام پاتایا:

در وصف این مکان دیدنی چیزی نمی توان گفت ، سومین مجموعه مینیاتوری که بیش از 100 مدل مینیاتوری از آثار تاریخی و باستانی جهان را در مقیاس 1:25 در خود جای داده. از جاذبه های سر تاسر جهان در مینی سیام پاتایا دیدن کنید.

موزه بی مانند و آکواریوم غول پیکر پاتایا:

با سفر به پاتایا یکی از جالب ترین موزه ها را می توانید در ساحل جومتین پاتایا ببینید، موزه هنری بطری های شیشه ای که شامل بیش از 300 نوع اثر هنری دست ساز درون بطری های شیشه ای است که حاصل زحمات مجسمه ساز آلمانی پیتر بدلایس ( Peter Bedelais ) می باشد. ماکت های مینیاتوری تعدادی از آثار توریستی جهان، کشتی ها ، معبدها، کاخ ها و کلیساها از جمله آثاری هستند که در این بطری های شیشه ای می توان دید.

در طول سفر با تور پاتایا به دنیای زیر دریا سفر کنید، بزرگ تری و مدرن ترین آکواریم جهان در پاتایا قرار دارد که شامل انواع ماهی ها، کوسه ها و آبزیان است. در آکواریوم پاتایا در تونل های آبی قدم بزنید و بیش از 4500 موجود آبزی را از نزدیک تماشا کنید. تماشای این آکواریوم تجربه ای خاص خواهد بود چرا که می توانید به بعضی از این حیوانات غذا بدهید، با آنها شنا کنید و گردش علمی تفریحی را برای ساعت ها سپری کنید.

در صفحه راهنمای سفر به پاتایا نکات ضروری و لارم قبل از سفر به این شهر ساحلی را که تجربه مسافرین تایلند بوده مطالعه فرمایید تا آسوده خاطر سفر کنید.

نظرات کاربران
دیدگاه