جاذبه های تایلند: 10 آبشار تایلند، زیباترین آبشار تایلند کدام است

جاذبه های تایلند: 10 آبشار تایلند، زیباترین آبشار تایلند کدام است

آبشار های تایلند از زیباترین جاذبه های تایلند  : تصاویر و آدرس زیباترین آبشار های تایلند

اگر شما هم تنها با شنیدن نام تایلند تنها به یاد سواحل شیشه ای آن را می افتید و از زیبایی نفسگیر آبشار های دیدنی تایلند  بی خبرید، از دیدن تصاویر آبشار های تایلند شکه خواهید شد :) 

تقریبا در تمام شهر های تایلند آبشاری زیبا وجود دارد، اما زیباترین آبشار و یا بلندترین آبشار تایلند در کدامین شهر توریستی تایلند قرار دارد ؟ 

در طول سفر با تور تایلند  تمام روز های سفر را در سواحل و جزایر معروف این کشور سر نکنید، سواحل تایلند با اینکه از معروف ترین نواحی کشور زیبای تایلند محسوب می شوند، اما تمام جاذبه تایلند نیستند وباید برای تماشای زیبایی منحصر به فرد از ساحل دل بکنید. اگر به دنبال سفری متفاوت به تایلند هستید، بازدید از آبشارها را فراموش نکنید و سفر خودتون رو با عکاسی از جاذبه های گردشگری بکر تایلند کامل کنید :)

دیدنی-های-تایلند-آبشار-های-تایلند

1. جاذبه گردشگری تایلند : آبشار اراوان تایلند  - Erawan Waterfall در کانچانابوری

تنها چند ساعت آن طرف تر از شمال غربی تایلند، آبشار اروان با 7 طبقه در ک��نچانابوری قرار گرفته است، به قصد بازدید از این آبشار دیدنی حرکت کنید و یک روز کامل را در منطقه ای سبز با مناظر تماشایی سپری کنید. درباره منطقه  کانچانابوری باید گفت که این محله بنا به وجود آبشار معروف اراوان و پارک ملی اراوان در آن مشهور است و مکانی بسیار آرام و امن برای توریستان می باشد . سرچشمه این آبشار 7 طبقه در قسمت شرقی پارک است و تا 1.5 کیلومتر ادامه دارد.

نشانی آبشار اروان تایلندبر روی نقشه :

آبشار اراوان تایلند

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-4

2. جاذبه تایلند : آبشار خلنگ لان - Khlong Lan Waterfall از بلندترین آبشار های تایلند

آبشار خلنگ لان تایلند در لیست آبشار های بلند تالند قرار می گیرد، چرا که ارتفاع این آبشار دیدنی به 100 متر و عرض آن به 40 متر می رسد. در واقع آبشار خلنگ لان یکی از بزرگ ترین آبشار های تایلند در مقایسه با 9 آبشار دیگر است و توریستان تور تایلند را هرساله به سوی خود می کشد. این آبشار دیدنی را در منطقه کامفنگ پن پنج ساعت آن طرف تر از شمال بانکوک پیدا خواهید کرد.

نشانی آبشار خلنگ لان  بر روی نقشه :

آبشار خلنگ لان

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-5

 3. منطقه گردشگری تایلند : آبشار سریید تایلند - Sridit Waterfall در بانکوک

تنها 6 ساعت آن طرف تر از بانکوک، آبشار سریید را در شهر جذاب Phetchabun خواهید دید. آبشار سریید شاید آبشاری کوچک باشد، اما نگذارید اندازه کوچک این آبشار شما را گول بزند و از بازدید این آبشار دیدنی در طول سفرتان به  تایلند باز بمانید. درباره این آبشار باید بدانید که آبشار سریید مکانی مناسب برای شنا در فصول گرم تایلند است، علاوه بر این، این آبشار نیز هماننده دیگر آبشار های تایلند یکی از بهترین دیدنی های تایلند در طول فصول بارانی نیز هست. 

نشانی آبشار سریید بر روی نقشه :

آبشار سریید تایلند

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-3

4. آبشار مای یا تایلند - Mae Ya Waterfall در شهر تاریخی چیانگ مای 

در طول سفر با تور تایلند اگر از چیانگ مای بازدید می کنید، فراموش نکنید که نزدیک به یک آبشار رویایی هستند. تنها یک ساعت آن طرف تر از شهر تاریخی چیانگ مای، در پارک ملی Doi Inthanon، آبشار مای یا تایلند قرار گرفته است. آبشار مای یا یکی از بزرگ ترین و بلند ترین آبشار های تایلند محسوب می شود،260 متر ارتفاع و 100 متر عرض این آبشار می باشد. موضوعی که این آبشار را به مکانی توریستی و البته متفاوت بدیل کرده است، لایه ها و طبقات آبشار می باشد. پیش از آن که راهی بازدید از آبشار مای یا تایلند شوید، دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید.

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-

5. جاذبه توریستی تایلند در آبشار بنگ په - Bang Pae در پوکت (گوشه ای از بهشت)

در کنار لذت بردن از سواحل بهشتی پوکت، بازدید از آبشار بنگ په را نیز از یاد نبردید. اگر از سواحل پوکت دل بکنید و کم یدور شوید، دلیلمحبوبیت  آبشار بنگ در میان توریستان و اهالی پوکت را خود خواهید فهمید. تنها 1 ساعت آن طرف شهر پوکت، در آبشار بنگ بی اغراق گوشه ای از بهشت را خواهید دید. در واقع، این جا جایسست که می توانید از شلوغی ها و هیاهوی شهر تایلند فرار کنید وساعاتی را در جای دنج بنشینید و از زیبایی آبشار لذت ببرید. آبشار بنگ په آنچنان بزرگ نیست، اما می توانید در آن شنا کنید و در فضای سبز اطراف آبشار ریلکس کنید. 

نشانی آبشار بنگ په پوکت بر روی نقشه :

آبشار بنگ په تایلند

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-

6. آبشار نامتوک تون نا چانگ تایلند - Namtok Ton Nga Chang Waterfall

در منطقه کلاه یی تایلند، آبشاری دیدنی و محسور کننده به نام آبشار نامتوک تون نا چانگ و یا آبشار فیل ها قرار دارد. این آبشار 7 طبقه دارد و بهترین طبقه آبشار طبقه 3 ام است. در این طبقه جریان آبشار به دو نیم تقسیم شده نمایی مانند دو عاج فیل تشکیل می دهد. نام دوم این آبشار نیز به همین دلیل به آن نسبت داده شده است. 

نشانی آبشارنامتوک تون نا چانگ تایلند بر روی نقشه :

آبشار نامتوک تون نا چانگ تایلند

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-6

7. آبشار خلنگ چاک تایلند - Khlong Chak Waterfall

آبشار خلنگ چاک تایلند در جزیره کوه لانتا قرار دارد، اگر قصد سفر با تور تایلند را دارید، با بازدید از آبشار خلنگ چاک تایلند روزی به یاد ماندنی و البته هیجان انگیز را در سفر بگذرانید. برای رسیدن به آبشار خلنگ چاک تایلند در ابتدا می بایست از راه باریک حرکت کنید و از قلمرو فیل ها و میمون ها گذر کنید، در طول مسیر میمون های زیادی را خواهید دید که متعجب به شما نگاه می کنند. لازم به ذکر است که برای بازدید از این آبشار می بایست در فصول بارانی به تایلند سفر کنید چرا که آبشار خلنگ چاک در فصول گرم سال تقریبا خشک است.

نشانی آبشار خلنگ چاک بر روی نقشه :

آبشار نامتوک تون نا چانگ تایلند

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-7

8. آبشار فلیو تایلند - Phliu Waterfall

تنها یک ساعت آن طرف تر از بانکوک، . آبشار فلیو در چارک ملی Namtok Phlio قرار دارد. در کل این پارک، پارکی محبوب در میان توریستان تور تایلند و مردم اهالی تایلند است و باید گفت که پارک Namtok Phlio بیشتر محبوبیت خود را مدیون آبشار فلیو است. درآبشار فلیو چند گودال پر از ماهی را خواهید دید، حتی می توانید در کنار ماهی های آبشار شنا کنید و کنار آبشار پیکنیکی به یاد ماندنی داشته باشید.

نشانی آبشار فلیو بر روی نقشه :

 آبشار فلیو تایلند

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-8

 9. آبشار کوه لوانگ تایلند - Koh Luang Waterfall

در طول سفر با تو تایلند حتما سری به پارک ملی مینگ پینگ در شمال تایلند بزنید. در این پارک آبشار کوه لوانگ را خواهید یافت، آبشاری که برای توریستان تقریبا ناشناخته و برای اهالی تایلند محبوب است. 

نشانی آبشار کوه لوانگ بر روی نقشه :

آبشار کوه لوانگ تایلند

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-9

10. آخرین آبشار معروف تایلند :  آبشار هاو سوات تایلند - Haew Suwat

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-10

نظرات کاربران
دیدگاه