تور تایلند کریسمس 2019، سال نو و کریسمس در تایلند

تور تایلند کریسمس 2019، سال نو و کریسمس در تایلند

تور تایلند کریسمس 2019، تور ارزان تایلند کریسمس 2019، قیمت تور تایلند در سال نو وکریسمس 2019

تور تایلند سال نو کریسمس 2019 - این برهمگان واضح و روشن است که آماده شدن برای ایام جشن سال نو و انتخاب مسافرتی ایدا آل برای ای ایام ویژه و به یاد ماندنی یکی از دغدغهای هر ساله است. ایام سال نو، کریسمس2019  و یا جشن سال نو 97 فرصت خوبی برای گذراندن تعطیلات هستند و تایلند یک مقصد عالی برای سفری به یاد ماندنیست. تور تایلند در ایام کریسمس 2019 را به 9 دلیل از دست ندهید:

تور-تایلند-سال-نو-11

سفر کریسمس 2019 با تور تایلند بنا بر 9 دلیل :

1.آب و هوای تایلند

خوب چیزی که نباید درباره تایلند به آن شک کرد، آب و هوای معرکه و دوست داشتنی تایلند است. کنار رویایی ترین سواحل دنیا از یک روز آفتابی لذت ببرید و با صندل در کنار ساحل قدم بزنید و از تفریحات برتر تایلند لذت ببرید و سفر خود با تور کریسمس 2019 تایلند را به یاد ماندنی ترین سفر عمرتان کنید. در طول سفر به تایلند در ایام سال نو شاید یک روز بارانی را تجربه کنید، اما بی شک چند روز را با آفتاب، ساحل و دریای تایلند سپری خواهید کرد. 

وسایل لازم سفر، لباس و لیست وسایل ضروری برای سفر به تایلند : چطور برای سفر به تایلند آماده شوم ؟

تور-تایلند-سال-نو-1

2.سفر کریسمس 2019 با مردم تایلند

تایلند بی دلیل نیست که به کشور لبخند ها مشهور شده است، اگر شانس این را داربد که با تور کریسمس 2019 تایلند سفر کنید، با مردمی سال نو را جشن خواهید گرفت که به مهمان نوازی و خوش رویی معروف اند. نگران ارتباط برقرار کردن با آنها نباشید، تایلندی ها به خوبی انگیلیسی صحبت می کنند و علاوه بر این یاد گیری چند کلمه پر کاربرد تایلندی تجربه جالبی برای شماست، به راحتی می توانید کلمات پرکاربرد و کلیدی تایلندی در سفر را یاد بگیرید و شیرینی سفر خود با تور تایلند را دو چندان کنید. در کنار مردم خوش رو، با محبت و زیبا روی تایلند سال نو را جشن بگیرید و دوستان جدید پیدا کنید.

راهنمای مرجع سفر به تایلند، 26 نکته ای که پیش از سفر به تایلند باید بدانید : راهنمای مرجع سفر به تایلند

تور-سال-نو-تایلند-1

3. جشن سال نو کنار سواحل رویایی تایلند

کریسمس کنار ساحل تنها مختص استرالیا نیست، تایلند کشور زیبا ترین سواحل دنیاست. با سفر با تور کریسمس 2019 تایلند مطمئن باشید که مکان های ساحلی زیبا و آرام زیادی را پیدا خواهید کرد که حتی انتخاب بین آنها برای شما سخت باشد. در کنار ساحل از جشن سال نو لذت ببرید و به همراه خانواده و دوستان خود ایام فراموش نشدنی را سپری کنید. جشن سال نو در سواحل تایلند چیزی بیشتر از یک میز شام مفصل در شب جشن سال نو است؛ در اینجا در کنار ساحل حتی می توانید آدم برفی سال نو هم داشته باشید. بله درست شنیدید، آدم برفی! 

سواحل سفید تایلند به قدری تمیز و پنبه ای هستند که شما را وسوسه به ساختن آدم برفی ماسه ای می کنند، خوب این شانس را از خود دریغ نکنید، دست به کار شوید و با آدم برفی ماسه ای خود عکس سلفی بگیر! 

علاوه بر این می توانید از الان تصور کنید که با شنیدن اولین آهنگ جشن سال نو در کنار ساحل از ذوق دیدن چنین صحنه رومانتیک و دوست داشتنی ذوق زده خواهید شد. 

تماشای تصاویر گالری سواحل پوکت.

تور-تایلند-سال-نو-2

4.کریسمس 2019 در طبیعت زیبای تایلند 

برای بیشتر خانواده ها و زوج های جوان، پیاده روی در صبح کریسمس و یا یکی از روز های نزدیک به سا نو یکی از کار های دوست داشتنی و از دست ندادنی در تایلند است. تایلند کشور نفس گیر ترین پارک های طبیعی ملی است که برای پیاده روی هزاران راه در آنها وجود دارد و یکی از محبوب تری تفریحات در طول سفر به تایلند است. 

قایق سواری کنید، از کوه های سنگی بالا بروید و از تفریحات دیگر در پارک های طبیعی تایلند لذت ببرید. نگران زیاده روی هم نباشید و از خوردن غذا های لذیذ ونوشیدنی های خوشمزه تایلند احساس گناه نکنید، همه در این ایام مثل شما هستند پس تنها لذت ببرید .

تور-تایلند-سال-نو-3

تور-تایلند-سال-نو-3

5.هزینه سفر به تایلند در ایام سال نو 

سفر در ایام جشن سال نو و کریسمس گران است، به هر کجا و به هر شهری از دنسا که سفر کنید، هزینه خورد و خوراک و گشت و گذار گران تر از همیشه است، اما در تایلند اینطور نیست! در تایند به راحتی می توانید متناسب با بودجه خود سفر کنید و هزینه های سفر به تایلند را کنترل کنید.  تایلند برای همه با بودجه های متفاوت جاذبه منحصر به فردی دارد و این دست خودتان است که سفری گران و یا ارزان به تایلند داشته باشید. با همه اینها فراموش نکنید که هزینه اقامت در هتل های تایلند، هزینه  غذا  و هزینه خرید هدایا در تایلند در مقایسه با دیگر کشور ها بسیار ارزان است، طوری ارزان است که شما ترجیح می دهید سفری گران قیمت به تایلند داشته باشید. بنا بر این سفر با تور تایلند در کریسمس 2019 را از دست ندهید و حالا رزرو کنید. 

بهترین راه صرفه جویی در هزینه های سفر به تایلند

6. جشن کریسمس 2019 با غذا های خوشمزه تایلندی

صادقانه بگوییم که اگر در یکی از سواحل دور افتاده در تایلند به سر می برید، شاید پیدا کردن یک بوقلمون برای جشن سال نو کار آسانی نباشد و برای پیدا کردن آن به زحمت بیافتید، اما اگر در شهر های بزرگ تایلند به سر می برید، جایی برای نگرانی نیست. بیشتر هتل های تایلند منوی مخصوص برای ایام سال نو و شب کریسمس دارند و در آنها می توانید غذایی با کیفیت با طعمی بسیار لذیذ سفارش دهید. به شما توصیه می کنیم که غذای ماسامان یا کاری تایلند ، کیک مخصوص سال نو و بستنی سرخ شده یا روتی تایلند را از دست ندهید و کنار ساحل از با طعمی دلنشین لحظات سفر خود به تایلند را به یاد ماندنی کنید.

تور-تایلند-سال-نو-6

7.برای نوشیدنی سال نو هم باید گفت که هیج جا مثل تایلند نیست! 

در طول سفر به تایلند از نوشیدن نوشیدنی های جشن در کنار ساحل و یا دگر مکان های دیدنی حیرن انگیر این کشور لذت خواهید برد و آنها را تقریبا همه جا پیدا خواهید کرد. در طول سفر با تور تایلند از نوشیدن نوشیدنی های با کیفیت در قیمت های بسیار مناسب و ارزان حیرت زده خواهید شد.

غذا هایی که در سفر به تایلند نباید از دست داد  : آشنایی با لیست غذا ها و نوشیدنی های دلچسب تایلند ! 

تور-تایلند-سال-نو-7

8.جایی برای فرار از شلوغی های شهر

اگر شما هم جزو آن دسته ار افرادی هستید خواستار آرامش و فرار از شلوغی و هیاهوی بی جهت شهر هستند، تایلند مقصدی مناسب برای شماست. حتی در ایام کریسمس و جشن سال نو تایلند سواحل و روستاهایی دارد که بسیار دیدنی اند اما در آنها هماننده شهر های بزرگ تایلند نظیر بانکوک و پوکت، درخت کریسمس بزرگ و مراکز خرید شلوغ نیست. این مکان های کمی دور افتاده و بکر مخصوص آنهاییست که می خواهند ایام تعطیلات را دور از شهر سپری کنند و از تماشای معابد و سنت روستا ها و دیدنی های تایلند لذت ببرند و یا در جنگل های تایلند فیل سواری کنند. تایلند بهانه خوبی برای آنهاییست که می خواهند ندیده ها را ببینند و از همه چیز برای چند روز فرار کنند. 

تور-تایلند-سال-نو-8

تور-تایلند-سال-نو-9

مکان های دیدنی مهم پوکت تایلند

دیدنی هایی که در بانکوک باید دید

دیدنی های معروف پاتایا تایلند را از دست ندهید

جاذبه های توریستی و گردشگری معروف در تایلند

9.کریسمس 2019 در مراکز خرید بزرگ تایلند

خرید همیشه برای همه جذاب بوده و هست حال می خواهد این خرید برای خرید سوغاتی باشد و یا خرید کادو سال نو، در تایلند مراکز خرید بزرگی را خواهید دید که همه نوع اجناس با کیفیت از کیف دستی گرفته تا انوع صنایع دستی تایلند را به فروش می رسانند. در شهر های بزرگ تایلند نظیر بانکوک و پاتایا و پوکت مراکز خرید، بوتیک و بازار های بزرگی برای خرید جزئی ترین چیز ها در قیمتی بسیار پایین است. 

آشنایی و اطلاعات کامل مراکز خرید تایلند، بازار های بانکوک و برترین مراکز خرید بانکوک، پوکت، پاتایا و... 

تور-تایلند-سال-نو-10

بانکوک یا پاتایا ؟ کدام شهر توریستی تایلند را باید دید؟

پاتایا بهتره یا پوکت ؟ کدام شهر زیبا تر است ؟

پوکت بهتر است و سامویی؟ مقایسه زیبایی ها مکان های دیدنی پوکت و سامویی

نظرات کاربران
دیدگاه
  • پریسا صمدپور ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

    مطلبتون عاااالی بود. 

    ممنون

    ۰
    ۰