اماکن دیدنی بانکوک تایلند، چطور در بانکوک رایگان تفریح کنیم

اماکن دیدنی بانکوک تایلند، چطور در بانکوک رایگان تفریح کنیم

دیدنی های زیبا بانکوک تایلند، 9 جاذبه پربازدید رایگان بانکوک تایلند

اگر این تعطیلات قصد سفر با تور تایلند را دارید و می خواهید از دیدنی های رویایی تایلند از نزدیک دیدن کنید، پیش از سفر به کشور لبخند ها اطلاعات ضروری سفر به تایلند را فراموش نکنید، اطلاعاتی که شما را در طول سفر به تایلند کمک می کنند تا از تجربه مسافرانی که به این کشور زیبا سفر کرده اند استفاده کنید. حتما تا الان لیستی از اماکن دیدنی و جاذبه های توریستی تایلند آماده کرده اید و خود را آماده سفری به یاد ماندنی می دانید، اما آیا از لیست اماکن دیدنی رایگان و گردش های بی هزینه تایلند نیز با خبرید ؟ آیا می دانید چطور می توان در تایلند رایگان گردش کرد و هزینه های سفر به تایلند را به حد اقل رساند ؟

در ادامه شما را با تفریحات و لذت گردش رایگان در بانکوک تایلند آشنا خواهیم کرد .

\دیدنی-های-رایگان-بانکوک-6

1.گشت و گذار در فضای سبز تایلند

در طول سفر با تور تایلند به هنگام بازدید از شهر زیبای بانکوک حتما اماکن و پارک های سر سبز زیادی را در سطح شهر خواهید دید. از این رو، یک روز عالی را می توانید در امام سر سبز بانکوک و پارک های ملی زیبای این شهر بگذرانید، از پارک صنم لوانگ گرفته تا پارک Benjakiti و پارک ملکه سیریکیت.

دیدنی-های-رایگان-بانکوک-7

2.گشت و گذار در خیابان کائوسان بانکوک تایلند

خیابان کائوسان بانکوک تقریبا محله ای ارزان برای تفریحات شبانه و گوش دادن به موسیقی زنده تایلندی در بانکوک است. در طول سفر با تور تایلند برای تماشای زندگی مردم تایلند می توانید به این خیابان بروید و در شور و شوق مردم محلی تایلند شریک شوید. در این خیابان شبی زنده و شاد را خواهید گذراند، اهالی و توریستان در خیابان می رقصند و ساعاتی را با موزیک زنده سپری می کنند.

دیدنی-های-رایگان-بانکوک-8

3.به بازار گل تایلند بروید

سری به پاک لاگ تالاد - Pak Khlong Talad به بازار گل معروف بانکوک بزنید. بازار گل رز، بازاری از عطر بهار است که با گشت و گذار در آن روزی متفاوت را خواهید گذراند. همانطور که می دانید تایلند، کشور گل رز است و این کشور به گل های زیبا اش معروف است. با ورود به این بازار گمان خواهید کرد که وارد باغی بزرگ از گل رز شده اید، در طو سفر با تور تایلند بازدید از بازار گل بانکوک را فراموش نکنید. 

دیدنی-های-رایگان-بانکوک-9

4.جزیره کو کِرِت بانکوک تایلند 

کوت کرت، یک جزیره مصنوعی دقیق در خارج از بانکوک است که مجهز به همه چیزهایست که برای یک روز عالی و مفرح احتیاج دارید. در این بازار می توانید با کمترین بودجه از انواع تفریحات لذت ببرید و روزی به یاد ماندنی را سپری کنید. در طول سفر به بانکوک تایلند سری به جزیره کو کرت بزنید چرا که این جزیره ارزش دیدن را دارد. 

دیدنی-های-رایگان-بانکوک-1

5.دل به دریای بازار آخر هفته چاتوچاک بزنید

بازار چاتوچاک از بزرگ ترین بازار های آخر هفته آسیا است که در آن می توانید زندگی اهالی تایلند را از نزدیک لمس کنید و روزی را در بازار پر هیاهو و پر جنب و جوش چاتوچاک سپری کنید. به هنگام گشت و گذار در چاتوچاک غذا های خوشمزه غرفه های غذا خیابانی را فراموش نکنید.

دیدنی-های-رایگان-بانکوک-2

6.کنسرت های رایگان در پارک لمپینی بانکوک تایلند

پارک لمپینی تنها یک پارک مارمولک های مانیتوری نیست، عصر روزهای یکشنبه برای عموم مردم کنسرت های رایگانی  در این پارک برگزار می شود که شما نیز می توانید جزو کسانی باشید که از موسیقی لذت می برند. اجرای کنسرت ها معمولا در ساعت 5:30 بعد از ظهر آغاز می شود. لازم به ذکر است که این پارک یکی از پارک های زیبای تایلند محسوب می شود.

دیدنی-های-رایگان-بانکوک-3

7.به گالری هنر بانکوک تایلند بروید

برای عاشقان هنر در بانکوک خبری خوش نهفته است. جالب است بدانید که ورودی بیشتر نمایشگاه های هنر بانکوک برای عموم آزاد است. موزه هنر معاصر در بانکوک (MOCA) و گالری دانشگاه BANGKOK از گالری های زیبا با کار های هنری با ارزش اند. اگر علاقه مند به تماشای آثار هنری هستید، روزی را به تماشای گالری هنر بانکوک بروید. 

دیدنی-های-رایگان-بانکوک-4

8.ایستگاه بعدی بنگ کراچو بانکوک

اینجا جاییست که می توانید از هیاهوی شهر بانکوک برای چند ساعت فرار کنید و روزی را با دوچرخه سواری در مسیر های سر سبز بگذرانید. به بازدیدکنندگان به طور رایگان دوچرخه کرایه داده می شود و محیط  این پارک جنگلی بسیار گرم و دوستانه است.

9.تماشای غروب آفتاب از وات آرون 

معبد وات آرون، یا معبد سحر، یکی از زیبا ترین معابد در تمام تایلند است، در طول سفر با تور تایلند، خود را برای تماشای منظره ای زیبا از رودخانه چائوفرایا و غروب خورشید در محوطه این معبد آماده کنید. هزینه ورود به معبد ฿ 50 است اما هر کسی می تواند یک نقطه خوب را برای لذت بردن از منظره این معبد پیدا کند. 

دیدنی-های-رایگان-بانکوک-5

نظرات کاربران
دیدگاه