10 تفریح در تایلند، بهترین تفریحات تایلند از تفریح دریایی تا تفریحات شبانه

10 تفریح در تایلند، بهترین تفریحات تایلند از تفریح دریایی تا تفریحات شبانه

تفریحات تایلند، 10 تفریح پر هیجان تایلند را بشناسید – تفریحاتی که نباید در تور تایلند از دست داد!

تفریح شماره 10 در تور تایلند: خرید در مراکز خرید تایلند – لذت خرید در تایلند

از بازار های شبانه تایلند تا مراکز خرید بزرگ تایلند و بانکوک می توانید خریدی لذت بخش و خوبی را تجربه کنید. در طول سفر با تور تایلند، در بانکوک حتما که یک روز کامل را به گشت و گذار در بازار های شبانه بانکوک و مراکز خرید تایلند اختصاص دهید. مغازه های متنوع و مختلفی در سراسر شمال و شمال شرقی وجود دارد که در آنها می توانید انواع اجناس از قبیل : وسایل  و زیورآلات نقره، ابریشم، سفال، نقاشی هیا چوبی، صنایع دستی تایلند، لباس و... را در قیمتی مناسب خریداری کنید.  مراکز خرید و بازار هایی نظیر : مرکز خرید چاتوچاک – Chatuchak، بازار شباه آسیا تک (منطقه ساحلی)، بازار آخر هفته و ....

لذت خرید در بازار ها و بزرگ ترین مراکز خرید تایلند را از دست ندهید، اما احتیاط را نیز فراوش نکنید!

مردم تایلند مردمی خون گرم و مهمان نواز اند اما این را فراموش نکنید که شما در تایلند مسافرید و قطعا نکات و حقایقی هستند که برای شما پنهان و نا آشنا هستند ! در مقالاتی با عناوین " اشتباهات رایج در سفر به تایلند" و " راهنمای خرید از مراکز خرید و بازار های شبانه تایلند" با حقایق لازم سفر به تایلند پیش از سفر آشنا شوید.

تفریح شماره 9 در تور تایلند : بازدید از مکان های تاریخی و پارک های ملی تایلند

قایق های تایلندی می توانند شما را با اعماق زیبایی ها ببرند، پارک ملی تایلند که  به زیبایی نفس گیر در سراسر دنیا معروف اند، دارای مسیر های دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی عالی می باشند. گشت و گذار در پارک های ملی معروف تایلند از دیگر تفریحات پر مخاطب در سفر تایلند است. پارک های ملی محبوب تایلند عبارتند از:

پارک ملی Doi Inthanon - Doi Inthanon National Park : بالاترین قله تایلند
 پارک ملی Khao Yai - Khao Yai National Park  : یکی از بزرگترین جنگل های موسمی در آسیا و یکی از میراث جهانی یونسکو محسوب می شود.
پارک ملی سای یوک - Sai Yok National Park : با چند آبشار، غارها و حیوانات نایاب
 پارک ملی کوهو سوک - Khao Sok National Park :  بهترین نقطه جنوبی تایلند
دیگر نقاط برجسته طبیعی عبارتند از:
پارک تاریخی فمیس-  Phimai Historical Park : مکان های تاریخی قرن 12 ام.
پارک تاریخی - Phanom Rung Phanom Rung Historical Park: خانه های قدیمی متعلق به خمر باستان، ساخته شده از ماسه سنگ که قدمت به قرن 12ام بر می گردد.
آبشار خاو سای دائو- Khao Sai Dao Waterfall : بازدیدکنندگان میتوانند یک پناهگاه حیات وحش را کشف کنند. علاوه بر این، یک آبشار شگفت انگیز سطح 16 طبقه در این منطقه جریان دارد.
آبشار اراوان - Erawan Waterfall: دارای هفت طبقه از آبشار، استخرهای آب شیرین که می توانید شنا کنید.
آبشار تیلوسو - Thilosu Waterfall : از آبشارهای زیبای جنوب شرق آسیا.

در صفحه " 10 پارک ملی معروف تایلند" می توانید اطلاعات کاملی نظیر آدرس و جاذبه های این مکان های دیدنی دریافت کنید و با تماشای عکس های بهترین مناطق دیدنی این کشور رویایی، آنلاین به تایلند سفر کنید.\

7. پازار های شناور تایلند

شاید همچین بازاری را تنها در تایلند دید، بازار شناوری که در آن مغازه های آن همان قایق های چوبی با محصولات رنگارنگ محلی تایلند اند. چند ساعتی را به بازار شناور بروید و از نزدیک با مردم خنده روی تایلند آشنا شوید، البته برای فرار از شلوغی بیش از حد، رویای تایلند به شما توصیه می کند که تنها صبح های زود به بازار شناور تایلند بروید. برای بازدید از بازار شناور دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید این مرکز خرید پر است از رنگ های زنده و متنوع.

6. تفریح هیجان انگیز تایلند : غذا دادن و تماشای فیل ها

فیل سمبل سنتی و رسمی تایلند یکی از جاذبه هیا توریستی این کشور زیبا نیز محصوب می شود، در طول سفر به تایلند راه های زیادی برای تعامل با فیل های آرام و غول پیکر تایلند وجود دارد، تعاملی که در آن رد پایی از شما در طبیعت باقی نخواهد ماند و فیل ها از حضور شما اذیت نخواهند شد. به پارک فیل ها در تایلند بروید و چند ساعتی به حفاظت از فیل ها به نگهابانان پارک کمک کنید. اگر دوست دار حیوانات باشید، این اولین تفریحیست که به محض رسیدن به تایلند خواستار آن خواهید بود. اما پیش از اینکه ازغذا دادن به فیل ها خیلی هیجان زده شوید، باید ها و نباید های ارتباط با فیل ها را مرور کنید. 

5. کانچابوری تایلند - Kanchanaburi : تفریح در تاریخ تاریک تایلند

کانچابوری کانچابوری منطقه سرسبز با جنگل های بسیار انبوه است، آن طرف تر از مرکز شهر شلوغ و منظره زیبای تایلند، کانچابوری با تاریخ تاریک اش در انتظار شماست. از  پل ریل وی مرگ – Death Raiay Bridge دیدن کنید از موزه ها و دیدنی های سرسبز و تاریخی کانچابوری لذت ببرید. 

4. بالن سواری و تماشای طلوع آفتاب در چیانگمای تایلند

تماشای طلوع آفتاب دیدنی ایست ، اما تماشای طلوع آفتاب در چیان مای در بالن های رنگی منظره ای نفس گیر است که تا ابد در خاطرتان نقش خواهد بست. بالن خصوصی کرایه کنید و یا سوار بالن های عمومی شوید و از طلوع آفتاب طلایی بر افق شهر رویایی سر سبز چیانگ مای لذت ببرید. تور بالن چیانگ مای از 6 صبح شروع می شود و تقریبا تا یک ساعت طول می کشد.

 
 
نظرات کاربران
دیدگاه