راهنمای سفر به تایلند، اطلاعات سفر به بانکوک، پوکت، پاتایا و سامویی تایلند

راهنمای خرید در تایلند، هنر چانه زنی در تایلند

راهنمای خرید در تایلند، هنر چانه زنی در تایلند

خریدی ارزان در مراکز خرید تایلند، هنر چانه زنی در تایلند

درسفر به  تایلند بیش از تماشای دیدنی ها ی حیریت انگیز، سواحل رویایی و مناظر باور نکردنی در انتظار شماست. تایلند پر از مراکز خرید متنوع و بسیار زیادیست که هر بیننده با هر سلیقه و سن و سالی را جذب خود کرده است، اگر قصد سفر با تور تایلند را دارید، حتما از گشت و گذار در مراکز خرید تایلند لذت خواهید برد. اما این لذت زمانی دو چندان می شود که بتوانیم اجناس خوب را در قیمتی خوب بخریم. 

برای لذت خریدی ارزان در تایلند و آشنایی با هنر چانه زنی آماده شوید: 

 

سفر کم هزینه به بانکوک، راز سفری ارزان به تایلند

سفر کم هزینه به بانکوک، راز سفری ارزان به تایلند

سفری عالی اما کم هزینه به بانکوک تایلند، برنامه سفری کم هزینه به بانکوک

یک خبر خوب برای آنهایی که می خواهند روی بودجه، با هزینه کم با تور تایلند سفر کنند! 

اگر چه سفر با تور تایلند، سفر به شهر رویایی بانکوک می تواند پر هزینه و گران باشد، اما اماکن دیدنی، جاذبه های هیجان انگیز و تفریحات متنوع و مختلفی وجود دارند که بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید از آنها لذت ببرید.

سفر یک روزه به بانکوک تایلند، چطور در 24 ساعت از بانکوک دیدن کنیم

سفر یک روزه به بانکوک تایلند، چطور در 24 ساعت از بانکوک دیدن کنیم

سفر 24 ساعته به بانکوک تایلند، برنامه بازدید از تایلند تنها در یک روز 

جاذبه ها و تفریحات متفاوتی برای دیدن و گشتن در تایلند وجود دارد و 24 ساعت واقعا زمان کافی برای گشتن در این کشور زیبا با دیدنی های منحصر به فرد اش نیست. با این حال، برخی از افراد هستند که دوست دار مسافرت های کوتاه هستند و یا به دلیل کمبود وقت تنها یک روز را می توانند به گشت و گذار و تماشای جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند  اختصاص دهند. اگر قصد سفری کوتاه با تور تایلند را دارید باید بدانید که بازدید از همه دیدنی های توریستی تایلند در 24 ساعت ممکن نیست، اما 24 ساعت برای یک تجربه متفاوت و یک سفر به یاد ماندنی در تایلند زمان مناسبیست.

هزینه های سفر به پوکت، با 3روش از هزینه های سفر به پوکت کم کنید

هزینه های سفر به پوکت، با 3روش از هزینه های سفر به پوکت کم کنید

هزینه سفر به پوکت تایلند، چطور در سفر به پوکت از هزینه ها کم کنیم ؟ چطور کم هزینه به پوکت سفر کنیم ؟

چرا به پوکت سفر کنیم

ماسه های خالص سفید، آب زلال و درخشان و صخره های دیدنی در اتظار مسافرانیست که با تور تایلند به شمال غرب تایلند، به جزیره پوکت سفر می کنند. با جزیره زیبای پوکت که با دریای آندامان احاطه شده  تنها یک پرواز یک ساعته از بانکوک فاصله دارد و اگر از توریستان تور پوکت درباره زیبایی این جزیره بپرسید، خواهید شنید که این جزیره را تکه ای از بهشت می خوانند. بهشتی که در آن هزینه های سفر چندان بالا نیست؛ از هزینه های اقامت در پوکت گرفته تا اسپا و گشت و گذار با کشتی های مسافرتی و ... همه چیز تقریبا قیمت نسبتا پایینی دارد. علاوه بر جاذبه ای گردشگری پوکت، مسافران خوش ذوق جذب غذا های خوش رنگ و وسوسه انگیز این جزیره نیز می شوند.

راهنمای قوانین تایلند، آیا با قوانین و رسومات تایلندی ها آشنایید ؟

راهنمای قوانین تایلند، آیا با قوانین و رسومات تایلندی ها آشنایید ؟

قوانین و رسومات تایلند در سفر به تایلند

در طول سفر با تور تایلند با قوانینی رو به رو خواهید شد که شاید برای شما عجیب و باور نکردنی باشد. فرقی نمی کند که توریست و مسافر تور تایلند هستید و یا از ساکنین این کشور زیبا، شکست قوانین تایلند عواقب خوبی نخواهد داشت. به جز به همراه داشتن دارو های ممنوعه تایلند، چیز های دیگری هستند که توجه نکردن به آنها ممکن است شما را به درد سر بیاندارد. در ادامه با قوانین سخت تایلند آشنا می شوید.

دارو های ممنوعه در تایلند، عواقب دارو های غیر مجاز در سفر به تایلند

دارو های ممنوعه در تایلند، عواقب دارو های غیر مجاز در سفر به تایلند

دارو های غیر مجاز و دارو های ممنوعه در سفر به تایلند چه هستند ؟

قوانین دارو در تایلند با قوانین دارو در ایران کمی متفاوت است.

قوانین دارو در تایلند، لیست دارو های غیر مجاز در سفر به تایلند :

دارو ها و تجویز دارو در تایلند به شدت کنترل شده و حتی برای به همراه داشتن دارو های خود نیاز به اجازه کتبی دکتر خود دارید. اگر بیمار هستنید و قصد سفر به تایلند را دارید، پیش از سفر لیست دارو های خود را با سفارت تایلند حتما در میان بگذارید تا دچار درد سر نشوید، بار ها دیده شده که در فرودگاه تایلند مسافری به علت عدم اطلاع از قوانین دارو در تایلند دچار مشکل شده و تا روشن شدن محیات غرص ها ساعت ها در فرودگاه معطل شده است. اگر در نوروز به تایلند سفر می کنید باید بدانند هر دارویی که با خود همراه دارند باید مجوز پزشک را داشته باشد و حتی در بعضی از موارد ارائه ندادن مجوز قانونی، باعث شده تا فرد تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد. 

راهنمای مرجع سفر به تایلند، 26 نکته ای که پیش از سفر به تایلند باید بدانید

راهنمای مرجع سفر به تایلند، 26 نکته ای که پیش از سفر به تایلند باید بدانید

26 نکته ای که پیش از سفر به تایلند باید بدانید

اگر برای سفر به تایلند، کشور لبخند ها، برنامه ریزی می کنید، باید بدانید که به یک کشور با آب و هوای معمولی سفر نمی کنید، وسایل مورد نیاز و ضروری سفر با تایلندرا چک کنید .

مهم نیست که تنها به تایلند سفر می کنید و یا جزوی از تور تایلند هستید، در طول این سفر از هیجان و آرامش باهم لذت خواهید برد. برای اینکه از زمان سفر خود به تایلند بیشترین استفاده را ببرید با موارد و نکاتی که می بایست در این کشور رعایت کنید آشنا شوید تا در طول سفر به تایلند تعجب نکنید. هرچه آماده تر سفر کنید، لذت بیشتری از بازدید دیدنی های تایلند خواهید برد.

راهنمای سفر به تایلند،چطور برای سفر به تایلند آماده شوم ؟

راهنمای سفر به تایلند،چطور برای سفر به تایلند آماده شوم ؟

وسایل لازم سفر، لباس و لیست وسایل ضروری سفر به تایلند 

چطور برای سفر به تایلند آماده شویم ؟  به تایلند سفر می کنید تا از سواحل زیبای تایلند لذت ببرید یا یک سفر هیجانی عالی در جنگل های تایلند داشته باشید ؟ عازم یک سفر کاری به تایلند هستید ؟ پیش از سفر با تور تایلند راهنمای سفر به تایند را دنبال کنید تا از نا گفته ها و تجربیات مفیدی که همه نمی دانند مطلع شوید و بعد از سفر افسوس چیزی را نخورید.

وسایل اظافی برای سفر هیچ گاه خوب نبوده و نیست، اما این بدین معنا نیست که وسایل ضروری سفر را فراموش کنید. سفر به تایلند، سفری به کشوری با آب و هوایی تقریبا گرم است. مطابق با الزاامات آب و هوای تایلند وسیله بردارید و سفر را برای خودتان سخت نکنید، در یک هوای گرم و یا بارانی در کشور زیبای تایلند ترجیح می دهید یک کوله پشتی سنگین با کلی وسایل غیر ضروری را حمل کنید و یا یک سفر  سبک با وسایل کافی داشته باشید!!

چه چیزهایی نباید با خود به تایلند ببرم ؟

چه چیزهایی نباید با خود به تایلند ببرم ؟

6 وسایلی که نباید با خود به تایلند ببرید

تایلند کشور بسیار دیدنی با آب و هوای تقریبا بارانیست ، مهم نیست که تنها و یا با تور تایلند به سفر می کنید، مهم وسایلیست که در ساک جمع می کنید. هوشمندانه سفر کنید و با برداشتن وسایل اظافی خود را گیج نکنید. در ادامه یاد خواهید گرفت که چطور در حین سبک سفر کردن تمام وسایل مورد نیاز سفر به تایلند را با با خود ببرید.
پیش ازاین در رابطه با وسایلی که می بایست در طول سفر به تایلند به همراه داشته باشید در صفحه " چطور برای سفر به تایلند آماده شویم ؟ " صحبت کردیم، حال می خواهیم چند نکته در رابطه با وسایل غیر ضروری در تایلند متذکر شویم .

هنگاه سفر به تایلند از برداشتن چند مورد جدا خودداری کنید :

6 سوغاتی برتر تایلند چیست ؟ بهترین سوغاتی های تایلند

6 سوغاتی برتر تایلند چیست ؟ بهترین سوغاتی های تایلند

سوغاتی های تایلند، 6 سوغات برتر تایلند که باید از مراکز خرید تایلند خرید

تایلند بهشت عاشقان خرید است. بازار های خیابانی، بازارهای آخر هفته، بازار های شناور تایلند و مراکز خرید معروف تایلند همه و همه مکان های مناسبی برای خرید انواع غذا،  پارچه های مرغوب، وسایل تزئینی و زیورآلات و... است. تمامی مراکز خرید و فروشگاه های تایلند پر از وسایل و اجناس مرغوب اند، اگر سفر خود با تور تایلند را آغاز کرده اید خرید برخی از اجناس را در این سفر از دست ندهید. 
با خرید سوغاتی قسمتی از تایلند را با خود با خانه ببرید و یک عمر از خاطرات سفر خود به تایلند یاد کنید. در ادامه :

با بهترین سوغاتی های تایلند آشنا شوید :

© کلیه حقوق متعلق به سایت thedreamthailand.com می باشد.