راهنمای سفر به تایلند، اطلاعات سفر به بانکوک، پوکت، پاتایا و سامویی تایلند

بهترین زمان سفر به تایلند ، بهترین فصل برای بازدید از تایلند

بهترین زمان سفر به تایلند ، بهترین فصل برای بازدید از تایلند

آب و هوای تایلند در طول سفر به کشور لبخند ها

اگر خیلی طرفدار گرما نیستید، سفر خود با تور تایلند را برای فصول سرد برنامه‌ریزی کنید- آب و هوای تایلند در این زمان به ندرت خیلی سرد است، متوجه خواهید شد که می‌توانید درجه حرارت را به راحتی مدیریت کنید و در شرایط آب و هوایی کاملا  مناسب از اماکن دیدنی تایلند دیدن کنید. 
بهترین زمان برای بازدید، بین ماه نوامبر و مارس است، که در آن آب و هوا در تایلند کاملا  معتدل است و شما می‌توانید از سواحل تایلند استفاده کامل را ببرید (اگر چه بهترین زمان برای جزیره سوامی Koh Samui ماه ژوئن تا سپتامبر است). از نوامبر تا مارس، برهه اصلی جشنواره‌های ملی و منطقه‌ای تایلند است.

ماه عسل در تایلند. راهنمای سفر ماه عسل در تایلند

ماه عسل در تایلند. راهنمای سفر ماه عسل در تایلند

سفر ماه عسل به تایلند : چطور ماه عسل خود را در تایلند برنامه‌ریزی کنید

بله درسته اولین سفر زیندگی مشترک تجربه ایست که تا آخر عمر در خاطرتان خواهد ماند اما اینکه برای ماه عسل به کجا سفر کنید هم اولین و البته شیرین ترین مشکل بعد از عروسی در میان بیشتر زوج هاست. تایلند کشوری  که به سواحل بسیار رویایی اش معروف است  مقصدی عالی برای زوج های جوان برای سپری کردن ماه عسلی به یادماندنیست.

چرا برای ماه عسل به تایلند سفر کنیم ؟

اماکن دیدنی ممنوعه تایلند، در سفر تایلند از بازدید 7 مکان بپرهیزید :  نباید های تایلند

اماکن دیدنی ممنوعه تایلند، در سفر تایلند از بازدید 7 مکان بپرهیزید : نباید های تایلند

اماکن دیدنی ممنوعه تایلند، 7 دیدنی خطرناک در بانکوک : 7 مکان دیدنی خطرناک بانکوک تایلند

بانکوک یکی از شهر های بسیار زیبای دنیاست، حتی اگر تا به حال با تور تایلند به این شهر سفر نکرده باشید حتما آوازه مراکز خرید بزرگ بانکوک، بار ها، رستوران ها و فرودگاه بانکوک تایلند به گوشتان خورده است. از امکانات این شهر لوکس که بگذریم، نمی توان به راحتی چشم بر جاذبه های دیدنی بانکوک بست. زیبایی منحصر به فرداماکن دیدنی تاریخی و طبیعی بانکوک بسیار متحیر کننده است، اما آیا تا به حال از خطرات موجود در اماکن دیدنی این شهر زیبا چیزی به گوشتان خورده است ؟ خطراتی که تنها اهالی محلی بانکوک از آن با خبراند و توریستان اغلب از آنها بیزار اند.

در طول سفر با تور تایلند پیش از بازدید بانکوک، حتما از لیست اماکن دیدنی خطرناک این شهر مطلع گردید و راهنمای سفر به تایلند را دنبال کنید.

7 مکانی که در طول سفر به بانکوک تایلند باید از آنها بپرهیزید!

 

زبان تایلندی در سفر، 19 کلمه کاربردی تایلندی در سفر به تایلند

زبان تایلندی در سفر، 19 کلمه کاربردی تایلندی در سفر به تایلند

19 کلمه کلیدی و پرکاربرد تایلندی در سفر به تایلند، کلمات ضروری تایلندی 

آیا قصد سفر به تایلند را دارید ؟ آیا با راهنمای سفر به تایلند آشنایی دارید ؟ برای سفر به کشور لبخند ها آماده اید ؟ خوب 21 کلمه پر کاربرد و کلیدی تایلندی برای سفر را فراموش نکنید. یادگیری چند کلمه ضروری تایلندی می تواند به راحتی در طول سفر با تور تایلند به شما کمک کند. 

راهنمای بازدید از فی فی تایلند، همه چیز درباره فی فی

راهنمای بازدید از فی فی تایلند، همه چیز درباره فی فی

جزیره فی فی، همه چیز درباره فی فی، راهنمای بازدید از جزیره فی فی 

آیا در جست وجوی ساحلی زیبا در تایلند هستید ؟  آیا در طول سفر با تور تایلند می خواهید زیباترین و رویایی ترین ساحل تایلند را ببینید ؟ در جزیره فی فی نمایی از آب های آب شیرین و ساحل شنی ماسه ای سفید را خواهید دید. جزیره فی فی در واقع زیباترین جزیرهدر دنیاست که زیبایی های منحصر به فردی و بسیار محسور کننده ای به دیدگان هدیه می دهد. در طول سفر به تایلند فی فی از باید های سفر است، اما آیا از دانستنی های جزیره مطلع اید ؟

جزیره فی فی و دانستنی های جزیره

راهنمای خرید در تایلند، هنر چانه زنی در تایلند

راهنمای خرید در تایلند، هنر چانه زنی در تایلند

خریدی ارزان در مراکز خرید تایلند، هنر چانه زنی در تایلند

درسفر به  تایلند بیش از تماشای دیدنی ها ی حیریت انگیز، سواحل رویایی و مناظر باور نکردنی در انتظار شماست. تایلند پر از مراکز خرید متنوع و بسیار زیادیست که هر بیننده با هر سلیقه و سن و سالی را جذب خود کرده است، اگر قصد سفر باتور تایلند را دارید، حتما از گشت و گذار در مراکز خرید تایلند لذت خواهید برد. اما این لذت زمانی دو چندان می شود که بتوانیم اجناس خوب را در قیمتی خوب بخریم. 

برای لذت خریدی ارزان در تایلند و آشنایی با هنر چانه زنی آماده شوید: 

 

سفر کم هزینه به بانکوک، راز سفری ارزان به تایلند

سفر کم هزینه به بانکوک، راز سفری ارزان به تایلند

سفری عالی اما کم هزینه به بانکوک تایلند، برنامه سفری کم هزینه به بانکوک

یک خبر خوب برای آنهایی که می خواهند روی بودجه، با هزینه کم با تور تایلند سفر کنند! 

اگر چه سفر با تور تایلند، سفر به شهر رویایی بانکوک می تواند پر هزینه و گران باشد، اما اماکن دیدنی، جاذبه های هیجان انگیز و تفریحات متنوع و مختلفی وجود دارند که بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید از آنها لذت ببرید.

هزینه های سفر به پوکت، با 3روش از هزینه های سفر به پوکت کم کنید

هزینه های سفر به پوکت، با 3روش از هزینه های سفر به پوکت کم کنید

هزینه سفر به پوکت تایلند، چطور در سفر به پوکت از هزینه ها کم کنیم ؟ چطور کم هزینه به پوکت سفر کنیم ؟

چرا به پوکت سفر کنیم

ماسه های خالص سفید، آب زلال و درخشان و صخره های دیدنی در اتظار مسافرانیست که با تور تایلند به شمال غرب تایلند، به جزیره پوکت سفر می کنند. با جزیره زیبای پوکت که با دریای آندامان احاطه شده  تنها یک پرواز یک ساعته از بانکوک فاصله دارد و اگر از توریستان تور پوکت درباره زیبایی این جزیره بپرسید، خواهید شنید که این جزیره را تکه ای از بهشت می خوانند. بهشتی که در آن هزینه های سفر چندان بالا نیست؛ از هزینه های اقامت در پوکت گرفته تا اسپا و گشت و گذار با کشتی های مسافرتی و ... همه چیز تقریبا قیمت نسبتا پایینی دارد. علاوه بر جاذبه ای گردشگری پوکت، مسافران خوش ذوق جذب غذا های خوش رنگ و وسوسه انگیز این جزیره نیز می شوند.

مردم تایلند، آیا با آداب و رسوم مردم تایلند آشنایید ؟

مردم تایلند، آیا با آداب و رسوم مردم تایلند آشنایید ؟

مردم تایلند : نکات مهم درباره مردم تایلند که باید بدانید

در طول سفر با تور تایلند با قوانینی رو به رو خواهید شد که شاید برای شما عجیب و باور نکردنی باشد. فرقی نمی کند که توریست و مسافر تور تایلند هستید و یا از ساکنین این کشور زیبا، شکست قوانین مردم تایلند عواقب خوبی در پی نخواهد داشت. به جز به همراه داشتن دارو های ممنوعه تایلند، چیز های دیگری نیز هستند که توجه نکردن به آنها ممکن است شما را به درد سر بیاندارد. در ادامه با قوانین سخت اهالی تایلند آشنا می شوید.

دارو های ممنوعه در تایلند، عواقب دارو های غیر مجاز در سفر به تایلند

دارو های ممنوعه در تایلند، عواقب دارو های غیر مجاز در سفر به تایلند

دارو های غیر مجاز و دارو های ممنوعه در سفر به تایلند چه هستند ؟

قوانین دارو در تایلند با قوانین دارو در ایران کمی متفاوت است.

قوانین دارو در تایلند، لیست دارو های غیر مجاز در سفر به تایلند :

دارو ها و تجویز دارو در تایلند به شدت کنترل شده و حتی برای به همراه داشتن دارو های خود نیاز به اجازه کتبی دکتر خود دارید. اگر بیمار هستنید و قصد سفر به تایلند را دارید، پیش از سفر لیست دارو های خود را با سفارت تایلند حتما در میان بگذارید تا دچار درد سر نشوید، بار ها دیده شده که در فرودگاه تایلند مسافری به علت عدم اطلاع از قوانین دارو در تایلند دچار مشکل شده و تا روشن شدن محیات غرص ها ساعت ها در فرودگاه معطل شده است. اگر در نوروز به تایلند سفر می کنید باید بدانند هر دارویی که با خود همراه دارند باید مجوز پزشک را داشته باشد و حتی در بعضی از موارد ارائه ندادن مجوز قانونی، باعث شده تا فرد تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد.