اماکن دیدنی تایلند، زیباترین دیدنی های پربازدید تایلند ( جاذبه های پوکت، بانکوک، پاتایا و..)

جزایر پاتایا تایلند | 5 جزیره زیبا در پاتایا، تایلند

جزایر پاتایا تایلند | 5 جزیره زیبا در پاتایا، تایلند

جزایر پاتایا تایلند : تصاویر و آدرس 5 جزیره زیبا پاتایاتایلند

اگر پاتایا را برای سفر رویایی خود انتخاب کرده اید، در انتظار تماشای جزایر رویایی و بهشتی باشید. سفر با تور تایلند به شهر پاتایا بدون بازدید از جزایر زیبای پاتیاا، جزایر سفیدی و ماسه ای مشهور تایلند، نا تمام خواهد ماند، از این رو، در طول سفر به پاتایا هرگز تماشای جزایر نفسگیر را از دست ندهید. در حقیقت، جزایر پاتایا به زیبایی خود مشهور اند و آنها را می توان پنجره ای رو به بهشت خواند. در این جزایر از تماشای غروبی متفاوت از خورشید لذت ببرید، در آب های درخشان جزیره شنا کنید، عکس های سلفی زیبا بگیرید، سفر عاشقانه ای به تایلند همراه همسفر خود داشته باشید و از تفریحات پاتایا لذت ببرید. در ادامه با 5 جزیره زیبای پاتایا آشنا شوید  : 

بهترین رستوران های پوکت٫ 10 رستوران خوب پوکت

بهترین رستوران های پوکت٫ 10 رستوران خوب پوکت

رستوران خوب پوکت تایلند٫ رستوران های خوب و قیمت مناسب پوکت تایلند را بشناسید

تایلند٫ کشور لبخند ها برای همه در هر سنی جذاب بوده و هست٫ در این سفر از سواحل رویایی و بهشتی  نظیر سواحل پوکت گرفته تا اماکن دیدنی ترسناکی ماننده  مزرعه تمساح ها و یا اماکن دیدنی بسیار زیبای تاریخی تایلند  تظیر معابد بانکوک تایلند و  غیره و غیره ٫ سفر با تور تایلند برای همه با هر سلیقه ای متفاوت و بهترین سفر فراموش نشدنی خواهد شد. امادر طول سفر به تایلند٫ به شهر زیبای پوکت٫ کجا غذا بخوریم! در طول  سفر به پوکت تایلند در بهترین رستوران های پوکت غذا بخورید٫ از خوشمزه ترین غذا های تایلندی گرفته تا غذا های چینی و  بین المللی.

فی فی تایلند، 11 دلیل که چرا باید به فی فی تایلند سفر کرد

فی فی تایلند، 11 دلیل که چرا باید به فی فی تایلند سفر کرد

جاذبه های دیدنی جزیره فی فی تایلند ، 11 دلیل که چرا باید به جزیره فی فی سفر کرد

اماکن دیدنی بانکوک تایلند، چطور در بانکوک رایگان تفریح کنیم

اماکن دیدنی بانکوک تایلند، چطور در بانکوک رایگان تفریح کنیم

جاذبه های توریستی بانکوک تایلند، 9 تفریح و مکان دیدنی رایگان یانکوک تایلند

اگر این تعطیلات قصد سفر با تور تایلند را دارید و می خواهید از دیدنی های رویایی تایلند از نزدیک دیدن کنید، پیش از سفر به کشور لبخند ها اطلاعات ضروری سفر به تایلندرا فراموش نکنید، اطلاعاتی که شما را در طول سفر به تایلند کمک می کنند تا از تجربه مسافرانی که به این کشور زیبا سفر کرده اند استفاده کنید. حتما تا الان لیستی از اماکن دیدنی و جاذبه های توریستی تایلند آماده کرده اید و خود را آماده سفری به یاد ماندنی می دانید، اما آیا از لیست اماکن دیدنی رایگان و گردش های بی هزینه تایلند نیز با خبرید ؟ آیا می دانید چطور می توان در تایلند رایگان گردش کرد و هزینه های سفر به تایلند را به حد اقل رساند ؟

در ادامه شما را با تفریحات و لذت گردش رایگان در بانکوک تایلند آشنا خواهیم کرد .

جزیره فی فی تایلند، 10 جاذبه دیدنی در فی فی تایلند

جزیره فی فی تایلند، 10 جاذبه دیدنی در فی فی تایلند

10 جاذبه توریستی و گردشگری جزیره فی فی تایلند، دیدنی های بسیار زیبای جزیره  فی فی تایلند 

جزیره فی فی تایلند و یا همان جزیره جیمز باند  یک قطعه از بهشت آسیایی است که دارای آبهای آبی، ماسه های طلایی و سفید دریاست و نه تنها از از بزرگترین جاذبه های گردشگری تایلند است بلکه از زیبایی های بهشتی دنیا نیز محسوب می شود. در جزیره فی فی تایلند، اماکن ماجرا جویانه و سواحل رویایی زیادی وجود دارد که توریستان تور تایلند را همه ساله جذب خود می کنند.  جالب است بدانید که جزیره فی فی با فیلم جیمز باند به شهرتی دو برابر رسید و همه از سرتاسر دنیا از زیبایی ای جزیره مطلع گشتند. در ادامه با 10 جاذبه گردشگری و توریستی جزیره فی فی تایلند آشنا می شوید :

معابد تایلند، 6 معبد پربازدید بانکوک تایلند

معابد تایلند، 6 معبد پربازدید بانکوک تایلند

معابد بانکوک تایلند، بازدید از 6 معبد پر بازدید بانکوک تایلند 

در بانکوک تایلند بیش از 400 معبد وجود دارد که در سرتاسر بانکوک، در هر محله ای از شهر می توان یکی از آنها را دید، 3 تا از این معابد در میان توریستان تور تایلند بسیار معروف و محبوب اند : اولی معبد وات فو،  دومی معبد وات آرون و اما معبد بعدی کجاست ؟ کدام معابد از باید های سفر به تایلند است و کدام یک را می بایست در تایلند دید؟ معابد زیادی در بانکوک تایلند وجود داردند، آیا می توان همه آنها را دید؟

در ادامه با 6 معبد پر بازدید بانکوک تایلند آشنا می شوید، معابد تایلند از جاذبه های اصلی تایلند هستند و حتما در طول سفر با تور تایلند لحظاتی متفاوت را در یکی از معابد اسرار آمیز و دیدنی شهر تجربه کنید. خوشبختانه بیشتر آنها در محوطه کاخ سفید قرار دارند و برای بازدید از آنها هیچ دشواری نخواهید داشت. 

اطلاعات لازم معابد تایلند، دانستنی های ضروری بازدید ازمعبد :

8 مکان جالب و اسرار آمیز، اسرار و رازهای پنهان در بانکوک تایلند

8 مکان جالب و اسرار آمیز، اسرار و رازهای پنهان در بانکوک تایلند

8 مکان جالب و باور نکردنی در بانکوک تایلند

حقایق و راز های اسرار آمیز بانکوک تایلند -  با سفر با تور تایلند و گشت و گذار در مکان های دیدنی شهر های توریستی تایلند خیلی زود  متوجه منحصر به فرد بودنبانکوک خواهید شد. این شهر پر هیاهو و پر جنب و جوش شهریست که در خود جاذبه های منحصر به فرد و چشم گیری در خود نهفته است. بانکوک مقصد توریستی معروفی که با تاریخ، فرهنگ و مکان های دیدنی حیرت انگیز خود توریستان را با زاویه جدیدی از دنیا آشنا می کند. علاوه براین، بانکوک تایلند به دلیل مکان های دیدنی محبوب و راز گونه اش هرساله بیش تر و بیش تر مورد بازدید گردشگران تور تایلند قرار گرفته است. راز ها و واقعیات بسیار جالبی در دیدنی های تاریخی و توریستی  بانکوک نهفته، از معبد وات فو تا جزایز زیبا این شهر همگی از چیزهاییست که هر کسی را در طول سفر و گشت و گذار در شهر حیرت زده می کند. 

اغلب اطالاعات کافی دررابطه با جاذبه ها ی تایلند در درسترس عموم است، اما آیا تا به حال چیزی در رابطه با حقایق و تاریخ اسرار آمیز پنهان بانکوک به گوشتان خورده ؟

بهترین ماساژ تایلندی در 8 سالن بادی ماساژ تایلند، بادی ماساژ بانکوک

بهترین ماساژ تایلندی در 8 سالن بادی ماساژ تایلند، بادی ماساژ بانکوک

ماساژ تایلندی، بادی ماساژ، بهترین سالن ماساژ تایلند در بانکوک : 8 سالن ماساژ بانکوک تایلند

ماساژ تایلندی  در 8 سالن برتر ماساژ بانکوک - کشور های آسیایی توریستی بی نظیری نظیر چین، ترکیه، دبی و جود  دارند، اما سفر به برخی کشورها، سفر به تایلند، تجربه ای جدید را برای گردشگران و توریستان به ارمغان می آورد. جزایر و سواحل بی نظیر، پارک های ملی منحصر به فرد و تفریحات متنوع تایلند از چیزهاییست که در طول سفر با تور تایلند از آنها لذت خواهید برد. اما این همه آنچیزی نیست که تایلند برای گردشگران آماده کرده، همانطور که می دانید تایلند به ماساژ تایلندی خود معروف است و صاحب سبک است. از این رو، سفر خود  با تور تایلند را بدون تجربه ای متفاوت از بادی ماساژ تایلند به اتمام نرسانید. 

در طول سفر با تور تایلند، به هنگام گشت و گذار در جاذبه های دیدنی تایلند، فراموش نکنید که به صدای بدنتان نیز گوش دهید.

گشت و گذار در سطح شهر و بازدید از اماکن دیدنی تایلند حتما بدن شما را خسته و کوفته خواهد کرد، در این صورت، اگر در بانکوک به سر می برید برای درمان عضلات بدن و یا ریلکس کردن به یکی از برترین سالن های ماساژ بانکوک سر بزنید. 

رودخانه چائو فرایا بانکوک تایلند، راهنمای بازدید از رودخانه چائو فرایا

رودخانه چائو فرایا بانکوک تایلند، راهنمای بازدید از رودخانه چائو فرایا

رودخانه چائو فرایا بانکوک تایلند، چرا باید از رودخانه چائو فرایا بانکوک دیدن کرد ؟ راهنمای بازدید از رودخانه چائو فرایا

رودخانه چائو فرایا بانکوک - توریستان تور تایلند این شانس را دارند تا برای بازدید از برخی مکان های دیدنی تایلند با کشتی و قایق های مسافربری سفر کنند. علاوه بر تایلند، کشورهای دیگر نظیر کانادا و هنگ کنگ نیز دارای مکان های دیدنی و جزیره های زیبایی هستند که سفرهای آبی هیجان انگیزی را برای گردشگران فراهم می کنند. چند ویژگی در مکان های دیدنی تایلند، در کانال های بانکوک، این کشور را از دیگر کشور های توریستی با جاذبه مشابه متمایز ساخته است. اما چه چیزی باعث تفاوت و برتری کانال های آبی بانکوک شده است؟ چرا توریستان تور تایلند حتما می بایست یک روز کامل را به گشت و گذار در کانال های تایلند بگذرانند؟

کانال های بانکوک دارای تاریخچه قدیمی و کهن ایست. علاوه بر این، در حال حاضر نیز کانال آبی تایلند در واقع جزو شاه رگ های اصلی عبور و مرور تایلند محسوب می شود. 

دیدنی های تایلند، 10 آبشار دیدنی و حیرت انگیز در تایلند

دیدنی های تایلند، 10 آبشار دیدنی و حیرت انگیز در تایلند

دیدنی های تایلند، 10 آبشار از جاذبه های حیرت انگیز تایلند

دیدنی های تایلند - این بار می خواهیم پرده از قسمتی دیگر از زیبایی های تایلند برداریم، آبشار های دیدنی تایلند که تقریبا در تمام شهر های تایلند می توان نمونه ای از آنها را دید. در طول سفر با تور تایلند  تمام روز های سفر را در سواحل و جزایر معروف این کشور سر نکنید، سواحل تایلند با اینکه از معروف ترین نواحی کشور زیبای تایلند محسوب می شوند، اما تمام جاذبه تایلند نیستند. از این رو،  سفر خود با تور تایلند را بدون بازدید از دیگر جاذبه های توریستی و گردشکری تایلند نا تمام نگذارید. در ادامه باید توصیه کنیم که اگر به دنبال سفری متفاوت به تایلند هستید، بازدید از آبشارها را فراموش نکنید، با 10 آبشار دیدنی تایلند آشنا شوید: