مراکز خرید تایلند :  با بهترین مراکز خرید بانکوک و پوکت آشنا شوید : از تایلند چی بخریم ؟

بزرگترین بازار های شبانه تایلند، در کدام بازار شبانه بانکوک خرید کنم؟

بزرگترین بازار های شبانه تایلند، در کدام بازار شبانه بانکوک خرید کنم؟

معرفی بزرگ ترین بازار شبانه تایلند، کامل ترین بازار های شبانه تایلند را بشناسید

بازار های شبانه بانکوک یکی از آسان ترین و هیجان انگیز ترین راه ها برای حس کردن زندگی مردم بومی پایتخت تایلند، بانکوک است. بازار های شبانه بانکوک تایلند را در همه جای شهر می توان دید که اغلب انواع گسترده ای از اجناس، محصولات، غذا ها و میان وعده ها را به فروش می رسانند. در طول سفر با تور تایلند می توانید اجناس با حراجی های باور نکردنی را در بازار های شبانه بانکوک تایلند پیدا کنید، بازار های شبانه جدید و بزرگی هرساله در بانکوک باز می شود، اگر چه بازار شبانه قدیمی پات پونگ بانکوک شهرت و محبوبیت خود را حفظ کرده،  اما هیچ کدام به بزرگی و کاملی بازار روت فائی  واقع در شرق بانکوک نیست. 

در طول سفر با تور تایلند، بازار های شبانه زیادی را در بانکوک خواهید دید که حتی اگر تمام شب را در آنها بگردید باز هم وقت کم می آورید،.  از این رو در ادامه تنها به معرفی بهترین بازار شبانه بانکوک خواهیم پرداخت. در هر کدام از این بازار های محبوب  شبانه می توانید از طعم غذا های ارزان و لذیذ تایلند لذت ببرید و یا خود را با یک نوشیدنی دلچسب تایلندی  مهمان کنید و خستگی خرید را از تن به در کنید. معرفی غذا ها و نوشیدنی های دلچسب تایلندی.

مراکز خرید پوکت، در پوکت چی بخریم و از کجا بخریم ؟

مراکز خرید پوکت، در پوکت چی بخریم و از کجا بخریم ؟

10 مرکز خرید برتر پوکت، مرجع راهنمای خرید در پوکت

پوکت شهر عاشقان خرید است، در طول سفر به پوکت در کنار تماشای مکان های دیدنی معروف تایلند، خرید از مغازه های متنوع کنار ساحل از بازار های سر باز مواد غذایی، بازار های شلوغ شب، مغازه های محلی و غرفه های خیابانی گرفته تا مغازه های مدرن و لوکس در دل شهر پوکت. 

و اما قیمت ها در مغازه های پوکت یکسان و برابر نیستند، از قیمت های خوب و حراج خورده تا قیمت های سر سام آور همه و همه را می توان در این شهر دید. در ادامه می توانید با  معروف ترین مراکز خرید پوکت آشنا شوید و راهنمای کاملی از این مراکز خرید دریافت کنید :

مراکز خرید بانکوک، بهترین فروشگاه های خرید بانکوک تایلند

مراکز خرید بانکوک، بهترین فروشگاه های خرید بانکوک تایلند

معروف ترین و ارزان ترین ماکز خرید بانکوک تایلند :

در طول سفر با تور بانکوک، علاوه بر گشت و گذار در جاذبه های توریستی و گردشگری بانکوک،  بی شک بخشی از زمان سفر شما به خرید اختصاص خواهد پیدا کرد . لذت خرید در پاساژهای متنوع و مدرن بانکوک بسیار دلچسب است، اما اگر  بدانید که اجناس مورد نیاز خودتان را از کجا می توانید با نرخ مناسب تر و تنوع بیشترتهیه کنید، این لذت دو جندان خواهد شد.  لیستی از برترین و محبوب ترین مراکز تجاری بانکوک  را برای شما گرداوری کرده ایم تا بهترین سوغاتی های تایلند را در بالاترین  کیفیت  طبق آخرین مد روز تهیه کنید. از این گذشته،  مدیریت زمان  در سفر حائز اهمیت است و نمی توان برای تمامی بازار های مدن و شیک و بین المللی یا بازار های اخر هفته ارزان بانکوک وقت گذاشت، از این رو  قبل از سفر، اطلاعات سودمندی را که برای شما گرد آوری کرده ایم  تا در سفر خود به بانکوک تنها بهترین ها را انتخاب کنید.