شهر های تایلند : بهترین شهر های تایلند : بانکوک یا پاتایا / پاتایا یا پوکت / پوکت یا بانکوک ؟ به کدام شهر تایلند سفر کنیم

شهر های تایلند، 15 شهر برتر تایلند

شهر های تایلند، 15 شهر برتر تایلند

پوکت بهتره یا سامویی؟ پوکت بهتر است یا سامویی، کدام شهر را باید دید ؟

پوکت بهتره یا سامویی؟ پوکت بهتر است یا سامویی، کدام شهر را باید دید ؟

پوکت یا سامویی کدام برای من انتخاب بهتری است؟ مقایسه دو شهر پوکت و سامویی؟

پوکت یا سامویی – کدام جزیره بهتر است ؟ اگر به دنبال یک ساحل بهشتی در تایلند هستید، انتخاب بین پوکت یا سامویی واقعا انتخاب دشواریست. هر دو مقصد توریستی به زیبایی، رویایی بودن و ساحل آفتابی شهرت دارند. در حقیقت پیدا کردن تفاوت بین ساحل پوکت و سامویی حتی برای اهالی بومی ترکیه هم کاری وقت گیر و دشوار است. بنابر این ما به مقایسه این دو جزیره زیبا پرداخته ایم تا کار را برای شما آسان تر کنیم :

پاتایا یا پوکت ؟ پوکت بهتر است یا پاتایا، کدام شهر را باید دید ؟

پاتایا یا پوکت ؟ پوکت بهتر است یا پاتایا، کدام شهر را باید دید ؟

کدام شهر تایلند برای من بهتر است، پاتایا یا پوکت ؟ تور پوکت بهتر است یا تور پاتایا ؟

مقایسه پاتایا با پوکت کار آسانی نیست، سفر به پوکت را شاید بتوان سفری برای جوانسازی و آرامش روح و روان دانست و سفر به پاتایا سفری به جشن های شبانه، محیطی شلوغ و پر صداست. در حالی که پوکت یک مکان تفریحی مناسب برای خانواده ها، بچه ها و زوج های جوان است، پاتایا بهترین مقصد برای گردشگران، ماجراجویان و عاشقان هیجان است. با اینهمه تفاوتی که بین پاتایا و پوکت است، باز هم نمی توان به راحتی یکی از آنها را انتخاب کرد. اما در ادامه به شما کمک خواهیم کرد که طبق انتظارتان بهترین گزینه را برای سفر به تایلند انتخاب کنید، پاتایا یا پوکت ؟

بانکوک یا پاتایا ؟ کدام شهر توریستی تایلند را باید دید؟

بانکوک یا پاتایا ؟ کدام شهر توریستی تایلند را باید دید؟

کدام شهر تایلند برای من بهتر است، بانکوک یا پاتایا ؟ تور بانکوک بهتر است یا تور پاتایا ؟

بانکوک و پاتایا با اینکه هر دو از مف=قاصد تفریحی و گردشی معروف و محبوبی هستند، اما هر دو شهری کاملا متفاوت با جذابیت های متمایز از هم هستند ، از این رو، نمی توان لذت سفر به پاتایا را همانند لذت سفربه بانکوک دانست. بانکوک، پایتخت کشور تایلند، شهری شلوغ، پر هرج و مرج و پر جنب و جوش است. در خیابان های شهر بانکوک شاهد آسمان خراش هایی خواهید بود که سر به آسمان کشیده اند، بانکوک جزو شهر های مدرن تایلند محسوب می شود و خیابان های این شهر از خوشمزه ترین و خوش بو ترین خیابان های تایلند است، غرفه های غذا خیابانی در بانکوک از دیگر ویژگی های اختصاری بانکوک است. علاوه بر این ها، معابدی نیز در بانکوک تایلند وجود دارد که فضا و جو این شهر شلوغ را کمی عوض کرده است. اما، در میان هیاهوی شهر، رودخانه Chao Phraya بانکوک جاییست که می توانید نفسی راحت، رها از شلوغی و هیاهو  شهر بکشید و شاهد صحنه ای متفاوت از بافت مدرن شهری باشید. بانکوک در واقع شهریست که می تواند بازگوی تاریخ، فرهنگ و مدرنیته کشور تایلند باشد و اصل و پیشینه تایلند را به توریستان و مسافران تور تایلند نمایش دهد. 

مقایسه دو شهر توریستی بانکوک و پاتایا تایلند را در ادامه دنبال کنید...