مزرعه تمساح بانکوک تایلند از خطرناک ترین دیدنی های تایلند

مزرعه تمساح بانکوک تایلند از خطرناک ترین دیدنی های تایلند

خطرناک ترین جاذبه دیدنی تایلند، مزرعه تمساح بانکوک تایلند - Bangkok Crocodile Farm & Zoo

اگر تور تایلند را برای گذراندن یک تعطیلات منحصر به فرد و متفاوت انتخاب کرده اید، باید گفت که بهترین انتخاب را کرده اید. سفر با تور تایلند، یکی از هیجان انگیز تیرن سفر ها به کشور عجیب و غریب و اما زیبای تایلند است. گستردگی تنوع در مکان های دیدنی تایلند باعث شده تا همه با هرنوع فرهنگ و سلیقه ای از سفر به  تایلن لذت ببرند. یکی از همین مکان ها دیدنی بسیار نفس گیر تایلند مزرعه تمساح بانکوک است که بی اغراق یکی از ترسناک ترین جاذبه های تایلند برای خیلی از توریستان محسوب می شود. اگر دل و جرات کافی دارید و اگر می خواهید خانواده ای بزرگ از تمساح ها و کروکودی های غول پیکر را ببینید و به آنها غذا بدهید،  مزرعه تمساح تایلند را فراموش نکنید.

 تایلند دارنده بزرگ ترین مزرعه تمساح در دنیا با بیش از 30 هزار تمساح بزرگ و کوچک با حدود 60 هزار نوع مختلف کروکودیل است. مزرعه تمساح بانکوک یکی مکان های دیدنی جذاب تایلند است، در این مزرعه شگفت انگیز توریستان تور تایلند می توانند موجودات غول پیکر با دندان های تیز را در برکه آب در حال شنا کردن، و یا بلعیدن مرغ و چرت زدن زیر آفتاب ببینند. مزرعه تمساح با حفظ و پرورش تخم های تمساح سعی بر حفظ گونه های مختلف تمساح ها را دارد، اما ناگفته نماند که کشور تایلند از تمساح به عنوان یک صنعت پر سود نیز استفاده می کند. از تماشای هزاران تمساح شگفت زده شوید و از دیدن آنها لذت ببرید. مزرعه تمساح بانکوک واقعا جاییست که می توانید جرات خود را بیازمایید، اگر دل و جرات کافی دارید می توانید به آنها حتی غذا بدهید. در مزرعه تمساح انتظار دیدن حیوانات درنده ولی زیبای دیگر رو هم داشته باشید، حیواناتی نظیر ببر، ش��مپانزه و... . 

مزرعه-تمساح-بانکوک-تایلند-1

در این پارک علاوه بر کروکودیلها سایر حیوانات مثل فیل، میمون، شیر و ببر و مار نیز نگهداری می گردند. موزه دایناسورها هم که شامل گونه های متنوع دایناسورها و اسکلت های آنها است در این مکان قرار دارد.

علاوه بر اینها، مزرعه تمساح بانکوک محل مطالعه و تحقیق بر تمساح ها و بررسی گونه های وحشی آبی نیز هست. از دیگر جاذبه اصلی مزرعه تمساح اجرای نمایش تمساح هاست، نمایشی که بازیگران آن کروکودیل ها و تمساح ها هستند. 

مزرعه-تمساح-بانکوک-تایلند-2

ساعات بازدید از مزرعه تمساح بانکوک :

همه روزه از ساعت 8 صبح الی 6 بعد از ظهر

زمان نمایش تمساح ها در مزرعه تمساح ها : از 9 صبح الی 4 بعد از ظهر

زمان نمایش فیل ها در مزرعه تمساح ها :از ساعت 9:30 الی 4:30 بعد از ظهر

نشانی مزرعه تمساح بانکوک :

تایلند، بانکوک، ساموت پراکان، پاک نم، 10280, 555 Thanon Thai Ban

مزرعه-تمساح-بانکوک-تایلند-3

نظرات کاربران
دیدگاه