بهترین ماساژ تایلندی در 8 سالن بادی ماساژ تایلند، بادی ماساژ بانکوک

بهترین ماساژ تایلندی در 8 سالن بادی ماساژ تایلند، بادی ماساژ بانکوک

ماساژ تایلندی، بادی ماساژ، بهترین سالن ماساژ تایلند در بانکوک : 8 سالن ماساژ بانکوک تایلند

ماساژ تایلندی  در 8 سالن برتر ماساژ بانکوک - کشور های آسیایی توریستی بی نظیری نظیر چین، ترکیه، دبی و جود  دارند، اما سفر به برخی کشورها، سفر به تایلند، تجربه ای جدید را برای گردشگران و توریستان به ارمغان می آورد. جزایر و سواحل بی نظیر، پارک های ملی منحصر به فرد و تفریحات متنوع تایلند از چیزهاییست که در طول سفر با تور تایلند از آنها لذت خواهید برد. اما این همه آنچیزی نیست که تایلند برای گردشگران آماده کرده، همانطور که می دانید تایلند به ماساژ تایلندی خود معروف است و صاحب سبک است. از این رو، سفر خود  با تور تایلند را بدون تجربه ای متفاوت از بادی ماساژ تایلند به اتمام نرسانید. 

در طول سفر با تور تایلند، به ه��گام گشت و گذار در جاذبه های دیدنی تایلند، فراموش نکنید که به صدای بدنتان نیز گوش دهید.

گشت و گذار در سطح شهر و بازدید از اماکن دیدنی تایلند حتما بدن شما را خسته و کوفته خواهد کرد، در این صورت، اگر در بانکوک به سر می برید برای درمان عضلات بدن و یا ریلکس کردن به یکی از برترین سالن های ماساژ بانکوک سر بزنید. 

ماساژ-تایلندی-6

معرفی ماساژ تایلندی 

تای ماساژ(ماساژ تایلندی) و فوت ماساژ(ماساژ پا) : ماساژی که در طول یک ساعت ماساژور فقط پاها را تا زیر زانو ماساژ می دهد و حتی تک تک انگشتان پا را هم شامل می شود ودر آخر هم در عرض ۳ یا ۴ دقیقه پشتتان رو ماساژ می دهند.قیمت این ماساژ با قیمت تای ماساژ یکی است.

ماساژ Oil (ماساژ با روغن) : ماساژی که بدن شما را با روغن های مخصوص چرب می کنند و دستشان را روی بدن لغزنده شما با قدرت سر می دهند.

ماساژ Face (ماساژ صورت) : همانطور که از نامش پیداست، این نوع ماساژ، ماساژ مخصوصی برای صورت است.

 ماساژ Fish(ماساژ با ماهی) 

 ماساژBoddy  (ماساژ با بدن)

تای ماساژ با کارپو :  کارپو همانند بغچه می ماند که شبیه حبه سیر پوشیده شده و درونش را از گیاهانی خوش عطر و احتمالا دارویی پر کرده اند. بعد از حدود ۵۰ دقیقه تای ماساژ نوبت به کارپو می رسد و آن را چند بار داغ می کنند و به پشت آدم می زنند. گرمای کارپو حالت عجیبی را در آدم به وجود می آورد و لذت بخش است. 

قیمت ماساژ در تایلند 

قیمت ماساژ تایلندی در بانکوک 350 بات است البته در برخی از مراکزی که نام بردیم تا ۴۰۰ بات نیز می رسد. قیمت تای ماساژ با کارپو در بانکوک ۵۵۰ بات می باشد.

تجربه ماساژ در تایلند 

زمانیکه به یکی از 8 سالن ماساژ مشهور بانکوک می روید، برای بیشترین لذت از ماساژ نور اتاق را کم می کنند، قبل از اینکه وارد اتاق ماساژ شوید، ماساژورتان(که اغلب خانمی با سن بالای ۴۰ ساله است) پاها را در لگنی از آب و گل های معطر می شوید. بعد به اتاقی راهنمایی می شوید که در آن یک دست لباس راحتی شامل پیراهن و شلوار هست بعد از تن کردن آن ها ماساژور می آید و نور اتاق رو کم می کند و شروع می کند. ماساژ از کف پاها شروع می شود به رو و بعد پشت ران ها میرسد، بعد کمر گردن و سر و در نهایت حرکات کششی انجام می شوند. این کارها یک ساعتی طول میکشند و خستگی را از آدم می گیرند.

برترین مراکز ماساژ تایلند، معرفی برترین سالن ماساژ بانکوک تایلند 

1..سالن ماساژ اورگانیک پانپوری بانکوک تایلند - Panpuri Organic Spa

یکی از ویژگی های سالن ماساژ اورگانیک پانپوری خدمات لاکچری است که به بازدید کنندگان و مشتریان خود می دهد. این سالن با بهره گیری از دکوراسیون و دیزاین مدرن آسیایی، با ترکیب چوب و سنگ مرمر توانسته محیطی ارام مناسب را برای ریلکس کردن فراهم کند. دکوراسیون سالن پانپوری می تواند به راحتی آرامش را منعکس کند. سالن ماساژ اورگانیک پانپوری چندین ماساژ مختلف را به بازدید کنندگان خود ارائه می دهد. ماساژور های این سالن به خوبی آموزش دیدن و  از حرفه ای ترین ها محسوب می شوند. 

نشانی : تایلند، بانکوک 

999 Phloen Chit Rd, Khwaeng Lumphini, Khet Pathum Wan, Krung Thep Maha Nakhon 10330, Thailand

ماساژ-تایلندی-5

2.سالن ماساژ بان سابای بانکوک تایلند - Baan Sabai Spa

سالن ماساژ بان سابای بانکوک تایلند را می توان یکی از نقاطی خواند که در آن می توان حس واقعی آرامش را لمس کرد. سالن ماساژ بان سابای به دلیل خدمات با کیفیتی که به مشتریان خود ارائه می دهد یکی از سالن های ماساژ محبوب بانکوک تایلند در میان اهالی و توریستان تور تایلند است. ماساژ با روغن های آرامش بخش مختلف و متنوع با عطر بو های متفاوت به شما کمک می کند تا آرامش عمیقی را لمس کنید. ماساژ هیا سنتی تایلندی در این سالن توسط افراد با تجربه و حرفه ای انجام می شود و خدمات متنوعی به بازدید کنندگان ارائه می دهد. 

نشانی : 

Sukhumvit Soi 26، Khlong Tan، Khlong teoy ،، Sukhumvit، Soi 26، Khlong Tan، Khlong Toei، Bangkok 10110، Thailand

ماساژ-تایلندی-4

3.سالن ماساژ راز اُرگانیکا بانکوک تایلند - Organika Secret Spa

حس کردن آرامش طبیعت در دل شهر بزرگی ماننده بانکوک شاید به نظر غیر ممکن باشد، اما امکان پذیر است. سالن ماساژ راز اُرگانیکا بانکوک تایلند یک سالن ماساژ بسیار تمیز با دکوراسیونی طبیعی و سبز است تا آرامش طبیعت را به بازدیدکنندگان و توریستان تور تایلند هدیه دهد. سالن ماساژ راز اُرگانیکا جاییست که در آن هردو، ذهن و بدن به آرامش خواهند رسید. در طول سفر با تور تایلند بی اغراق این تجربه فوق العاده در محیط آرام و معطر برای شما خواهد بود، تجربه ای که در آن خالی از تنش خواهید بود و بعید به نظر می رسد فراموش شود.
نشانی : تایلند، بانکوک : Spa 5th floor , Cafe 6th floor Building A Piman 49 Soi Soukhumvit 49 Wattana North-KlongTon 10110, Thailand

ماساژ-تایلندی-3

4.سالن ماساژ بامبو بانکوک تایلند - Bamboo Spa

گشت و گذار در بانکوک تایلند می تواند شما انرژی گیر و استرس زا باشد، اما خوشبختانه اماکنی نظیر سالن ماساژ بامبو هستند که به شما کمک می کنند تا سبک و آماده به سفر خود ادامه دهید. این سالن ماساژ خدمات زیادی ارائه می دهد، از ماساژ تایلندی سنتی گرفته تا ماساژ های ویژه ای نظیر ماساژ سم زدایی تا رفلکسولوژی. کارکنان این سالن همگی کار درست  و حرفه ای هستند.

ماساژ-تایلندی-2

5.سالن ماساژ سنتی وات فو تایلندی - Wat Pho Thai Traditional Massage

معبد وات فو تایلند که به ماساژ سنتی و طبی خود معروف است از زمان پادشاه راما سوم تاسیس گردیده است. ماساژ های سنتی تایلندی در محیط سنتی معبد وات فو به شما تجربه ای واقعا تاریخی و فرهنگی را هدیه می دهند. این شاید یک ماساژ با ماساژور خصوصی در محیطی لوکس نباشد، اما در عوض یک تجربه ای متفاوت است و نزدیکی این سالن به معبد وات فو، یکی از زیباترین و مهم ترین معابد تایلند از ویژگی های دیگر این سالن است که توریستان تور تایلند را به خود جذب می کند. 
نشانی : تالیند، بانکوک 
น.1 Sanam Chai Rd, Khwaeng Phra Borom Maha Ratchawang, Khet Phra Nakhon, Krung Thep Maha Nakhon 10200, Thailand

ماساژ-تایلندی-1

6.سالن ماساژ دیوانا بانکوک تایلند - Divana Spa

سالن ماساژ دیوانا یکی از سالن های ماساژیست که در آن ماساژ های درمانی انجام می شود. در این سالن آرامش و ریلکسیشن واقعی را حس خواهید کرد. همه ماساژور ها و مسئولین این سالن شما را با آرامش واقعی آشنا خواهند کرد. همه چیز در این سالن پیام رسان آرامش و لطافت هستند. ماساژ تایلندی، ماساژ گرم روغن و دیگر انواع ماساژ از خدماتی هستند که بدن شما را شارژ می کنند و در طول سفر با تور تایلند اولین چیزی خواهد بود که در خاطرتان به خوبی به خاطر خواهید سپرد. 

از دیگر سالن های مشهور ماساژ بانکوک تایلند:

7.سالن ماساژ هیوا تایلند - The Hive Spa

سالن ماساژ هیوا یکی از سالن های مدرن و لوکس ماساژ در بانکوک تیالند می باشد که با رنگ های متنوع و طراحی مدرن دیزاین شده است. در این سالن تنها از بهترین اسانس ها، عطرهای مخصوص ماساژ استفاده می شود و ماساژ تنها توسط بهترین درمانگران تایلند انجام می شود. طیف گسترده ای از ماساژ طبی، از ماساژ های 30 دقیقه ای تا ماساژ های معطر انجام می شود. 
نشانی : 
the Hive Building, Pimam 49, Soi 49/9, 49 ซอย พร้อมมิตร Khlong Tan Nuea, Watthana, Bangkok 10110, Thailand

8.سالن ماساژ یانوموری اُنسِت - Yunomori Onsen

این سالن ماساژ ژاپنی در قلب بانکوک تایلند است، این سالن از چشمه معدنی Wat Wangkanai بهره میگیرد. در این سالن هر دو، ذهن و بدن شما به آرامش خواهند رسید. ماساژ در این سالن شاید از ماساژ تایلندی متفاوت باشد اما یکی از ماساژ هاییست که باید حداقل یک بار تجربه کرد.
نشانی : 
2825/13 ถนน พระรามที่ 4 Khwaeng Khlong Tan, Khet Khlong Toei, Krung Thep Maha Nakhon 10110, Thailand
 
نظرات کاربران
دیدگاه