دیدنی های جزیره فی فی تایلند

دیدنی های جزیره فی فی تایلند

10 جاذبه توریستی و گردشگری جزیره فی فی تایلند

جزیره فی فی تایلند و یا همان جزیره جیمز باند  یک قطعه از بهشت آسیایی است که دارای آبهای آبی، ماسه های طلایی و سفید دریاست و نه تنها از از بزرگترین جاذبه های گردشگری تایلند است بلکه از زیبایی های بهشتی دنیا نیز محسوب می شود. در جزیره فی فی تایلند، اماکن ماجرا جویانه و سواحل رویایی زیادی وجود دارد که توریستان تور تایلند را همه ساله جذب خود می کنند.  جالب است بدانید که جزیره فی فی با فیلم جیمز باند به شهرتی دو برابر رسید و همه از سرتاسر دنیا از زیبایی ای جزیره مطلع گشتند. در ادامه با 10 جاذبه گردشگری و توریستی جزیره فی فی تایلند آشنا می شوید:

پارک ملی فی فی یکی از 10 جاذبه گردشگری جزیره فی فی تایلند

پارکی با مناظر طبیعی صخره های کوهستانی، فضایی آرام جایی که لئوناردو دیکاپریو در آن نقش مسافر کاوشگر در جزیره را بازی کرد. خلیج مایا یکی از محبوب ترین نقاط جهان است و به صحنه ای زیبا از قایق های ماهیگیری سوار بر امواج دریا است. بسیاری از توریستان تور تایلند از طریق کشتی ها و قایق های مسافربری از خلیج مایا به سفری کوتاه به جزیره فی فی می روند. 

دیدنی-های-جزیره-فی-فی-تایلند-1

کرایه یک قایق گردشگری در جزیره فی فی تایلند

با قیمت تقریبا 3000 بات می توانید به تور گردشگری 6 ساعته جزیره فی فی بپیوندید و به سرتاسر جزیره سفر کنید، تور های گردشگری جزیره فی فی از ساحل جزیره بامبو، جزیره پشه، خلیج میمون ، خلیج مایا و روستای تونسای دیدن می کنند و چند ساعتی را به خرید و شنا در سواحل نفسگیر جزیره می گذرانند. در پایان روز نیز می توانید از منظره یا دیدنی از غروب خورشید نیز لذت ببرید.

دیدنی-های-جزیره-فی-فی-تایلند-2

غواصی در هات یائو جزیره فی فی تایلند

برای مسافران یک روزه جزیره فی فی، غواصی در هات یائو می تواند تفریحی جالب و هیجان انگیز باشد. در طول سفر با تور تایلند اگر تنها یک روز را در جزیره فی فی به سرمی برید، غواصی در آب های کریستالی و گرم هات یائو باید از تفریحات شما در جزیره باشد. با غواصی در این منطقه موجودات رنگارنگ و عجیب و غریب دریایی کوسه ها و ماهی های دلقک زیادی را با چشم خود خواهید دید. 

پیاده روی در آلو دالُم جزیره فی فی تایلند

پیاده روی در جزیره Ao Lo Dalam از مقاصد و زیبایی های بسیار دیدنی فی فی است و یکی از بهترین و ساده ترین راه برای تماشای زیبایی این منظقه یک مسیر پیاده روی 30 دقیقه ای به سمت جنوب  آلو دالُم است.

دیدنی-های-جزیره-فی-فی-تایلند-4

قاسق سواری در غار واکینگ ها

در طول سفر با تور تایلند و بازدید از فی فی، تنها با 300 بات می توانید از غارهای معروف و باشکوه وایکینگ Viking Caves در فی فی بازدید کنید. در در قسمت شمالی شمال شرقی جزیره فی فی نیز تصاویری از قایق های طولانی و بزرگ واکینگ ها در دیواره هیا غار کشیده شده است بنا به گفته افسانه ها، این نقشه ها کار دزدان دریایی است و بیش از هزار سال قدمت دارند.

دیدنی-های-جزیره-فی-فی-تایلند-5

صخره نوردی در صخره های فی فی

صخره های خیره کننده جزیره فی فی هر صخره نورد و کوه نوردی را به کاوش می کشد. شاید صخره نوردی در صخره های فی فی آسان نباشد، اما منظره پانوراما ارزش این تلاش را دارد. هوا به هنگام غروب بسیار سرد می شود، از این رو توصیه می کنیم تا بعد از ظهر به صخره نوردی بپردازید. علاوه بر این دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید، منظره ای که از فی فی در بالای صخره ها خواهید دید شما را حیرت زده خواهد کرد. 

دیدنی-های-جزیره-فی-فی-تایلند-6

در جزیره فی فی سری به خلیج اُپُلو بِی بزنید 

خلیج اُپُلو Ao Pileh Bay تکه ای از بهشت در تایلند با دره بزرگ و کم عمق با صخره های مرجانی رنگارنگ و صخره های معروف سنگ آهک که از گیاهان زرق و برق دار، لارو سبز زمردی احاطه شده اند. علاوه بر این آب در ای منطقه نیز به شفافی کریستال است و مکانی محبوب بریا غواصان و شناگران است.

کایاک در اطراف کوه فی فی

یکی از محبوب ترین فعالیت های جذاب گردشگران در جزیره فی فی قایقرانی است. با 700 بات می توانید با فایق سرتاسر جزیره را ببینید، این یک راه نوآورانه برای دیدن تمام جزیره است و با قایق قادرید تا از تمام غارهای منزوی و قسمت هایی از آب های آبی غیر قابل دسترس اند دسترسی پیدا کنید.

دیدنی-های-جزیره-فی-فی-تایلند-7

  
نظرات کاربران
دیدگاه