ماه عسل در بانکوک : 5 دیدنی بانکوک تایلند در ماه عسل

ماه عسل در بانکوک : 5 دیدنی بانکوک تایلند در ماه عسل

چطور برای ماه عسل سفری رمانتیک به بانکوک تایلند داشته باشیم ؟ برای ماه عسل کجا اقامت کنیم ؟

برای سفر ماه عسل به تایلند، بانکوک شعر بسیار زیبا با دیدنی های رویایی و  فضای رومانتیک است. اگر همراه با زوج خود به بانکوک تایلند سفر می کنید، گزینه های زیادی برای تفریح و بازدید دارید تا عاشقانه ترین سفر خود به تایلند را سپری کنید. از پیاده روی در مناطق مخصوص شهر برای عشاق تا بازدید از رودخانه چائو فرایابانکوک . اقامت در مناسب ترین هتل برای سفر عاشقانه به تایلند. دست به دست معشوقه خود دهید و پله پله با برنامه سفر ماه عسل بانکوک سفری عاشقانه را سپری کنید : 

1. راهنمای سفر ماه عسل به بانکوک : شرکت در کلاس آشپزی خصوصی 

راهنمای سفر ماه عسل به بانکوک : شرکت در کلاس آشپزی خصوصی آشپزی در بانکوک تایلند، یک کلاس عادی نیست - کلاسهای آشپزی خصوصی بسیاری در بانکوک وجود دارند که می‌توانید رزرو کنید و از آن برای شروع یک زندگی پر هیجان با غذا های متفاوت و خیلی خوشمزه استفاده کنید. این کلاس‌ها نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه حتی می‌توانید یکی دوتا مهارت آشپزی نیز یاد بگیرید و  بعدا در منزل به ویژه برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان مهم خود از مهارت خود استفاده کنید. 

دو تا از بهترین مدارس و کلاس های آشپزی در بانکوک تایلند :

Baipai Thai Cooking School

Thai Home Cooking

2. سفر عاشقانه به بانکوک تایلند  : قدم زنی در پارک های زیبای بانکوک تایلند

همه جا در بانکوک خیلی شلوغ است، بهتر است برای پیاده‌روی طولانی بدون شانه به شانه شدن با دیگران از شهر مملو از مردم فرار کنید. و در یکی از چندین پارک‌ بانکوک قدم بزنید. پارک های زیبای بانکوک اتاق‌های زیادی برای داشتن یک پیک‌نیک عاشقانه ارائه می‌کنند و یا اینکه می‌توانید دست در دست هم قدم زده و از زیبایی پارک‌های شهر لذت ببرید. حتی می توانید قایق‌های پارویی کرایه کنید و در دریاچه ای زیبا از منظره لذت ببرید.  

نشانی 5 تا از زیباترین پارک های بانکوک تایلند :

Lumpini Park

Benjakiti Park

Santiphap Park

Benjasiri Park

3. در بانکوک کجا اقامت کنبم : اقامت در یک هتل رمانتیک

با وجود  اینکه در بانکوک تعداد زیادی اقامتگاه‌ها و سوئیت‌های ارزان وجود دارد، اما همه اینها مطمئنا مکانهای عاشقانه‌ای برای سفر زوجین نیستند. با این حال، اقامتگاه‌های رمانتیک و مقرون به صرفه ای نیز می‌توانید در سراسر شهر بانکوک پیدا کنید. از پنجره اتاق خود به منظره ای  رو به رودخانه چائو فرایا بنگرید و یا در بالکن اتاق خود جکوزی خصوصی داشته باشید، هتل‌های رمانتیک بسیاری در شهر فرشتگان وجود دارند که می‌توانید یکی را از بین آنها انتخاب کنید. 

5 هتل بانکوک برای سفر عاشقانه :

Adelphi Forty-Nine Hotel 

Ramada Plaza Bangkok Menam Riverside

Maitria Hotel Sukhumvit 18

Phranakorn Nornlen

4. سفر رمانتیک به بانکوک تایلند : تجربه ای متفاوت در ماساژ زن و شوهری

، با لذت بردن از ماساژ تایلندی با همسرتان خودتان را از فشارها و کوفتگی‌های سفر رها کنید. بسیاری از سالن‌ها و اسپا‌ها، اتاق‌های خصوصی ارائه می‌دهند، بنابراین می‌توانید در کنار شریک زندگی خود باشید، و در عین حال، یکی از باور نکردنی‌ترین ماساژهای زندگی خود را تجربه کنید. از ماساژ روغن گرفته تا ماساژ آروماتراپی، هیچ کمبودی در انتخاب نوع ماساژی که می‌خواهید نخواهید داشت و تنها یک محیط عاشقانه از ماساژ خود لذت ببرید.

اطلاعات کافی در رابطه با سالن های مشهور ماساژ بانکوک، هزینه قیمت ماساژ در این سالن ها و نشانی سالن ماساژ در بانکوک را می توانید در صفحه "بهترین ماساژ تایلندی در 8 سالن بادی ماساژ تایلند" دنبال کنید. 

5. دیدنی های بانکوک برای سفر عاشقانه به تایلند : سیاحت در رودخانه چائو فرایا

هیچ چیزی عاشقانه‌تر از صرف غذای پنج-ستاره در امتداد رودخانه چائو فرایا نیست. چرا غروب عاشقانه را نبینید و در حال شناور بودن در رودخانه، شام نخورید؟ کشتی‌های تفریحی بسیاری در بانکوک هستند که منتظر ای باورنکردین و عالی را برای شما و عزیزانتان فرراهم کرده اند. از شام عاشقانه خود در زیر نور شمع با گروه‌های نوازندگی، اجراهای زنده و انواع نوشیدنی‌ها لذت ببرید. کارکنان این کشتی‌های تفریحی رودخانه‌های بانکوک، برای ایجاد فضای رمانتیک، افراد حرفه‌ای هستند. شما می‌توانید بعضی از محبوب‌ترین جاذبه‌های بانکوک، از جمله وات آرون یا معبد داون را نیز نظاره کنید. معابدی بسیار زیبا که و به محض غروب خورشید، چراغ‌های آنها در آب رودخانه می‌درخشند. اکثر کشتی‌های تفریحی غذاهای تایلندی و بین‌المللی ارائه می‌دهند، بنابراین صرف‌نظر از ترجیحات غذایی شریک‌تان، برای هر دوی شما چیزی برای لذت بردن وجود دارد. 

هزینه صرف غذا در رستوران چائو فرایا بانکوک :

همانظور که گفته شد به همراه شریک زندگیتان در این سفر هر چیزی مه دوست داشته باشید می توانید میل کنید، هزینه اکثر کشتی‌های تفریحی برای صرف شام از حدود 1000 یورو شروع می‌شوند.

 
نظرات کاربران
دیدگاه