غذا ها و نوشیدنی های دلچسب تایلند

غذا ها و نوشیدنی های دلچسب تایلند

غذا هایی که در سفر به تایلند نباید از دست داد !

بی اغراق یکی از بهترین راه ها برای فهم و درک یک کشور چشیدن طعم غذا های آن کشور است، چشیدن از غذا های ارزان قیمت تا غذا های سنتی تایلندی همه و همه از جاذبه های جذاب و دوست داشتنی هستند که تنها می توان در تایلند تجربه کرد. سفر با تور تایلند شانسی برای تجربه و لذت از طعم های نو.

در طول سفر با تور تایلند می توانید از طعم بهترین غذا های دنیا لذت ببرید، همه غذا ها حتی غذا های تند با چیلی مخلوط شده و با استفاده از خمیر مخصوصی سرو می شوند. در تایلند می توانید در خیابان ها، بازار های شبانه و یا رستوران های بین المللی بهترین غذا ها را میل کنید و سفر خود به تایلند را کامل کنید. در هر کجای تایلند که باشید می توانید یک میان وعده خوشمزه تهیه کنید و بخورید، حتی می توانید با خانواده های تایلندی هم سفره شوید و با آنها غذا بخورید – در کنار تماشای جاذبه های معروف تایلند، مشاهده  نحوه آماده سازی غذا و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده آنها فرصتیست که  برای بسیاری از مسافرین تور تایلند جذاب است. معرفی 5 بازار شبانه برتر تایلند - راهنمای خرید از بازار ها و غرفه ها غذای تایلند.  

غذاهای-تایلندی-غذای-تایلند-0

پد تایلندی (فیت تایلندی) - (Pad Thai (Phat Thai :

یک غذای خوشمزه و معروف تایلندی که از رشته فرنگی، برنج سرخ شده و بادام زمینی درست شده و با میگو تازه، مرغ، توفو و یا سبزیجات سرو می شود.

غذاهای-تایلندی-غذای-تایلند-1

تام یام - Tom Yum :

این سوپ که به طور گسترده در تایلند و در سراسر جهان محبوب است، معمولا با برگ، لیمو گراس، برگ لیمو کافیر و چیلی تهیه می شود.

غذاهای-تایلندی-غذای-تایلند-2

ماسام کاری (کینگ ماتسامان) - (Massaman Curry (Kaeng Matsaman :

غذا سنتی  تایلندی  که شامل شیر نارگیل، سیب زمینی، گوشت گاو، برگ های خالدار و بادام زمینی می شود.

غذاهای دریایی –    sea food :

اگر در ساحل یا در یکی از جزایرتایلند ساکن باشید حتما به غذاهای دریایی تازه زیادی بر خواهید خورد. غذا های دریایی سرخ شده و غذاهای معطر، کیک خرچنگ، ماهی کبابی و میگوها همه گزینه های عالی هستند.

غذاهای-تایلندی-غذای-تایلند-3

نوشیدنی های دلچسب تایلندی :

شیر نارگیل - Coconut Milk :

 یک طعم و مزه فوق العاده تازه را تجربه کنید و شیر نارگیل را مستقیما از پوسته آن بنوشید.

غذاهای-تایلندی-غذای-تایلند-4

میوه های گرمسیری - Tropical Fruit :

میوه ها و آب میوه های تازه به طور گسترده در بازارها و رستوران های تایلند در دسترس هستند – در طول سفر با تور تایلند ار طعم میوه های گرمسیری تایلند لذت ببرید.