بهترین راه صرفه جویی در هزینه های سفر به تایلند

بهترین راه صرفه جویی در هزینه های سفر به تایلند

 5 راه آسان برای کم کردن هزینه های سفر به تایلند

مهم ترین نکته در سفر به تایلند، سفر با تور است، اگر با تور تایلند به این کشور رویایی سفر کنید متحمل هزینه های کمتر می شوید و اما علاوه بر این در طول سفر به تایلند می توانید با راحت ترین و آسان ترین روش ها به خوبی هزینه های سفر را مدیریت و در آن صرفه جویی کنید:

اولین و بهترین راه کم کردن هزینه ها در تایلند این است که در این کشو الکل مصرف نکنید. قیمت الکل و مشروبات در تایلند نسبت به قیمت سایر نوشیدنی ها مانند آب میوه، انواع نوشابه و... بسیار گران است، مصرف نکردن الکل به تنهایی هزینه های سفر شما به تایلند را به طور چشم گیری کاهش می دهد. 

راه آسان دوم برای صرفه جویی در هزینه ها صرف غذا در غرفه های خیابانی است. در رستوران ها مسلما مجبور به پرداخت هزینه های بالا تری می شوید، اما به خاطر بسپارید که می توانید همان غذا با همان کیفیت را با قیمت پایین تری در غرفه های خیابانی با لذت بیشتری ئر میان مردم خونگرم تایلندی صرف کنید.

راه سوم مربوط می شود به حمل و نقل شما در تایلند، اگر مسافت طولانی را سپری نمی کنید، از اتوبوس های درجه 2 و قطار های درجه 3 استفاده کنید و به خاطر داشته باشید که اقامت طولانی شما در هر مکان به نفع شما خواهد بود و هزینه ها را کاهش می دهد. 

راه  چهارم، در رابطه با محل اقامتتان  نیز باید اشاره کنیم که در طول سفر به تایلند به راحتی می توانید کمتر هزینه محل اقامتتان کنید، اگر به گرما حتی کمی هم عادت دارید، به جای کرایه کردن اتاق های کولر دار، اتاق های پنکه دار را کرایه کنید. با این کار هزینه ها باز کمتر می شود.

و اما راه پنجم که از همه کار آمد تر است، داشتن یک برنامه ریزی دقیق برای سفر است. پیش از سفر، از مکان های محبوب تایلند اطلاعات کاملی کسب کنید، بیش از صد ها جاذبه طبیعی و تفریحات گوناگون در تایلند وجود دارد که شما ممکن است  دوست داشته باشید بعضی از آنها را حتما ببینید. پس برنامه سفر به شما کمک می کند تا تنها برای آنچه دوست دارید هزینه کنید، لفظ " هرچه پیش آید خوش آید" ممکن است شما را متحمل هزینه اظا برای آنچه که دوست ندارید کند.