سفرنامه های جدید تایلند، تالار سفرنامه تایلند و تجربیات سفر به تایلند 

از بانکوک تایلند تا پوکت، 3 شهری که باید در تایلند دید

از بانکوک تایلند تا پوکت، 3 شهری که باید در تایلند دید

سفرنامه تایلند از بانکوک تا پوکت تایلند، تجربه سفر در 3 شهر تایلند

سفرنامه تایلند در بانکوک، چیانگ مای و. پوکت - در طول سفر با تور تایلند به کشور لبخند ها، در 3 شهر مختلف، 3 تجربه متفاوت خواهید داشت. از بانکوک به چیانگ مای و پوکت. هر کدام از این شهر ها جاذبه ای متفاوت برای توریستان در بر دارد، اما زمان سفر به هرکدام از این شهر های متفاوت است و تفریحاتی که می توایند در طول سفر به بانکوک انجام دهید با تفریحات در پوکت و چیانگ مای متفاوت است. در ادامه با زمان مناسب برای سفر به این 3 شهر : بانکوک، پوکت و چیانگ مای آشنا شودید و از تفریحات تایلند در هر شهر مطلع گردید.

سفرنامه 14 روزه به تایلند، برنامه سفر به تایلند در 14 روز

سفرنامه 14 روزه به تایلند، برنامه سفر به تایلند در 14 روز

سفرنامه جدید تایلند در برنامه سفر 14 روزه تایلند، سفرنامه گردشگری تایلند در دو هفته

تایلند دارای  اماکن دیدنی بسیار متنوعی دارد که این موضوع این کشور را در لیست کشور برتر توریستی آسیایی قرار داده است. در طول سفر با تور تایلند، به هنگام بازدید از شهر های مشهور این کشور زیبا، دیدنی های رویایی، سواحل بهشتی با ماسه های سفیدی را خواهید دید که می خواهید بیشتر در تایلند اقامت کنید. اما اماکن دیدنی تایلند زیاد است و زمان سفر به تایلند محدود! در این صورت به بازدید کدام یک از جاذبه های توریستی گردشگری تایلند برویم ؟ اگر شما هم تنها 14 روز را در تایلند به سر می برید، از زیباترین دیدنی های تایلند بازدید کنید تا بعد از سفر افسوس چیزی را نخورید. 

سفرنامه جدید تایلند در 2 هفته 

 
 

سفر یک روزه به بانکوک تایلند، چطور در 24 ساعت از بانکوک دیدن کنیم

سفر یک روزه به بانکوک تایلند، چطور در 24 ساعت از بانکوک دیدن کنیم

سفر 24 ساعته به بانکوک تایلند، برنامه بازدید از تایلند تنها در یک روز 

جاذبه ها و تفریحات متفاوتی برای دیدن و گشتن در تایلند وجود دارد و 24 ساعت واقعا زمان کافی برای گشتن در این کشور زیبا با دیدنی های منحصر به فرد اش نیست. با این حال، برخی از افراد هستند که دوست دار مسافرت های کوتاه هستند و یا به دلیل کمبود وقت تنها یک روز را می توانند به گشت و گذار و تماشای جاذبه های توریستی و گردشگری تایلند  اختصاص دهند. اگر قصد سفری کوتاه با تور تایلند را دارید باید بدانید که بازدید از همه دیدنی های توریستی تایلند در 24 ساعت ممکن نیست، اما 24 ساعت برای یک تجربه متفاوت و یک سفر به یاد ماندنی در تایلند زمان مناسبیست.