دیدنی های تایلند، 10 آبشار دیدنی و حیرت انگیز در تایلند

دیدنی های تایلند، 10 آبشار دیدنی و حیرت انگیز در تایلند

آبشار های تایلند از زیباترین جاذبه های تایلند  : تصاویر و آدرس زیباترین آبشار های تایلند

آبشارهای تایلند از دیدنی های تایلند - این بار می خواهیم پرده از قسمتی دیگر از زیبایی های تایلند برداریم، آبشار های دیدنی تایلند که تقریبا در تمام شهر های تایلند می توان نمونه ای از آنها را دید. در طول سفر با تور تایلند  تمام روز های سفر را در سواحل و جزایر معروف این کشور سر نکنید، سواحل تایلند با اینکه از معروف ترین نواحی کشور زیبای تایلند محسوب می شوند، اما تمام جاذبه تایلند نیستند. از این رو،  سفر خود با تور تایلند را بدون بازدید از دیگر جاذبه های توریستی و گردشکری تایلند نا تمام ، تمام نکنید. در ادامه باید توصیه کنیم که اگر به دنبال سفری متفاوت به تایلند هستید، بازدید از آبشارها را فراموش نکنید، با 10 آبشار دیدنی تایلند آشنا شوید:  

دیدنی-های-تایلند-آبشار-های-تایلند

1.آبشار اراوان تایلند  - Erawan Waterfall

تنها چند ساعت آن طرف تر از شمال غربی تایلند، آبشار اروان در کانچانابوری قرار گرفته است. کانچانابوری منطقه ای از تایلند است که آبشار معروف اراوان و پارک ملی اراوان در آن قرار دارد. سرچشمه این آبشار 7 طبقه در قسمت شرقی پارک است و تا 1.5 کیلومتر ادامه دارد.

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-4

آبشار اراوان تایلند

2. آبشار خلنگ لان - Khlong Lan Waterfall 

آبشار خلنگ لان تایلند در لیست آبشار های بلند کشور قرار می گیرد، چرا که ارتفاع این آبشار دیدنی به 100 متر و عرض آن به 40 متر می رسد. در واقع آبشار خلنگ لان یکی از بزرگ ترین آبشار های تایلند در مقایسه با 9 آبشار دیگر است و توریستان تور تایلند را هرساله به سوی خود می کشد. این آبشار دیدنی را در منطقه کامفنگ پن پنج ساعت آن طرف تر از شمال بانکوک پیدا خواهید کرد.

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-5

 

 3. آبشار سریید تایلند - Sridit Waterfall

تنها 6 ساعت آن طرف تر از بانکوک، آبشار سریید را در شهر جذاب Phetchabun خواهید دید. آبشار سریید شاید آبشاری کوچک باشد، اما نگذارید اندازه کوچک این آبشار شما را گول بزند و از بازدید آن در طول سفر با تور تایلند منصرفتان کند. آبشار سریید مکانی مناسب برای شنا در فصول گرم تایلند است، علاوه بر این، این آبشار نیز هماننده دیگر آبشار های تایلند یکی از بهترین دیدنی های تایلند در طول فصول بارانی نیز هست. 

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-3

آبشار سریید تایلند

4. آبشار مای یا تایلند - Mae Ya Waterfall

در طول سفر با تئر تایلند اگر از چیانگ مای بازدید می کنید، فراموش نکنید که نزدیک به یک آبشار رویایی هستند. تنها یک ساعت آن طرف تر از شهر تاریخی چیانگ مای، در پارک ملی Doi Inthanon، آبشار مای یا تایلند قرار گرفته است. آبشار مای یا یکی از بزرگ ترین و بلند ترین آبشار های تایلند محسوب می شود،260 متر ارتفاع و 100 متر عرض این آبشار می باشد. موضوعی که این آبشار را به مکانی توریستی و البته متفاوت بدیل کرده است، لایه ها و طبقات آبشار می باشد. پیش از آن که راهی بازدید از آبشار مای یا تایلند شوید، دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید.

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-

آبشار مای یا تایلند

5. آبشار بنگ په تایلند - Bang Pae

و اما اگر در طول سفر با تور تایلند، به شهر دیدنی پوکت سفر می کنید، در کنار لذت بردن از سواحل بهشتی پوکت، بازدید از آبشار بنگ په را نیز از یاد نبردید. آبشار بنگ په یکی از دلایل محبوبیت پوکت در میان توریستان و اهالی پوکت است. تنها 1 ساعت آن طرف شهر پوکت، آبشار بنگ په نمایی از بهشت را برای شما نمایان می کند. در واقع، این جا جایسست که می توانید از شلوغی ها و هیاهوی شهر تایلند فرار کنید و در جای دنج بنشینید و از زیبایی آبشار لذت ببرید. آبشار بنگ په آنچنان بزرگ نیست، اما می توانید در آن شنا کنید و در فضای سبز اطراف آبشار ریلکس کنید. 

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-

آبشار بنگ په تایلند

6. آبشار نامتوک تون نا چانگ تایلند - Namtok Ton Nga Chang Waterfall

در منطقه کلاه یی تایلند، آبشاری دیدنی و محسور کننده به نام آبشار نامتوک تون نا چانگ و یا آبشار فیل ها قرار دارد. این آبشار 7 طبقه دارد و بهترین طبقه آبشار طبقه 3 ام است. در این طبقه جریان آبشار به دو نیم تقسیم شده نمایی مانند دو عاج فیل تشکیل می دهد. نام دوم این آبشار نیز به همین دلیل به آن نسبت داده شده است. 

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-6

آبشار نامتوک تون نا چانگ تایلند

7. آبشار خلنگ چاک تایلند - Khlong Chak Waterfall

آبشار خلنگ چاک تایلند در جزیره کوه لانتا قرار دارد، اگر قصد سفر با تور تایلند را دارید، با بازدید از آبشار خلنگ چاک تایلند روزی به یاد ماندنی و البته هیجان انگیز را در سفر بگذرانید. برای رسیدن به آبشار خلنگ چاک تایلند در ابتدا می بایست از راه باریک حرکت کنید و از قلمرو فیل ها و میمون ها گذر کنید، در طول مسیر میمون های زیادی را خواهید دید که متعجب به شما نگاه می کنند. لازم به ذکر است که برای بازدید از این آبشار می بایست در فصول بارانی به تایلند سفر کنید چرا که آبشار خلنگ چاک در فصول گرم سال تقریبا خشک است.

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-7

آبشار نامتوک تون نا چانگ تایلند

8. آبشار فلیو تایلند - Phliu Waterfall

تنها یک ساعت آن طرف تر از بانکوک، . آبشار فلیو در چارک ملی Namtok Phlio قرار دارد. در کل این پارک، پارکی محبوب در میان توریستان تور تایلند و مردم اهالی تایلند است و باید گفت که پارک Namtok Phlio بیشتر محبوبیت خود را مدیون آبشار فلیو است. درآبشار فلیو چند گودال پر از ماهی را خواهید دید، حتی می توانید در کنار ماهی های آبشار شنا کنید و کنار آبشار پیکنیکی به یاد ماندنی داشته باشید.

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-8

 آبشار فلیو تایلند

 9. آبشار کوه لوانگ تایلند - Koh Luang Waterfall

در طول سفر با تو تایلند حتما سری به پارک ملی مینگ پینگ در شمال تایلند بزنید. در این پارک آبشار کوه لوانگ را خواهید یافت، آبشاری که برای توریستان تقریبا ناشناخته و برای اهالی تایلند محبوب است. 

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-9

آبشار کوه لوانگ تایلند

10. آبشار هاو سوات تایلند - Haew Suwat

زیباترین-آبشارهای-تایلند-دیدنی-های-تایلند-10