دیدنی های تایلند، 5 جاذبه توریستی که تنها در تایلند می توان دید

دیدنی های تایلند، 5 جاذبه توریستی که تنها در تایلند می توان دید

تفریحاتی که که نباید در تایلند از دست دهید - 5 کاری که می بایست در تایلند انجام داد 

تور تایلند یکی از مقاصد توریستی ایده آل در دنیاست، از سواحل کریستالی و زلال گرفته تا جشن های شبانه زنده دبی، از حمام آفتاب در کنار سواحل تایلند گرفته تا پیاده روی، غذا خوری و تفریحات هیجان انگیز تایلند از جاذبه هاییست که توریستان را به خود جلب کرده است. در طول سفر با تور ترکیه مطمئن شوید که در برنامه سفر به تالیند از این 5 تفریح لذت برده اید. 5 کاری که باید در تایلند انجام دهید و لذت ببرید :

1.بازدید از شمال تایلند 

تایلند را بدون بازدید از شمال تایلند ترک نکنید، از شهر شمالی چیانگ مای تایلند شروع کنید و از طبیعت زیبای این منطقه لذت ببرید، سپس به وسط شهر دوست داشتنی پای بروید تا از تماشای زمین های برنج کاری شده در این منطقه عقب نیافتید. در این ناحیه فعالیت های زیادی هست که ممکن است توجه شما را به خود جلب کند و سفر شما با تور تایلند را به سفری به یاد ماندنی تبدیل کند. برای مثال می توانید با گروه گردشگری خود به جنگل بروید و با میمون ها پیاده روی کنید.  این سفر برای آنهایی که می خواهند نظاره گر طبیعت زیبای تایلند باشند و لحظات آرام و بی سر و صدایی داشته باشند فوق العاده و از باید های سفر با تور تایلند محسوب می شود.

تور-تایلند-تفریحات-در-تایلند-1

تور-تایلند-تفریحات-در-تایلند-2

2.دسر ها و غذا های تایلند را از دست ندهید

نمی توانید به تایلند سفر کنید و از غذا های تایلندی نچشید، مخصوصا غذا های ملی این کشور نظیر پد تایلندی و برنج سرخ شده تایلندی که از محبوب ترین غذا های تایلندیهاست. مهم نیست که از غرفه های خیابانی غذا ، بازار های شبانه تایلند و یا در یکی از رستوران های معروف تایلند غذا سفارش می دهید، در هر صورت در طول سفر با تور تایلند لازم نیست نگران هزینه خورد و خوراک باشید چرا ک هزینه غذا در تایلند بسیار ارزان است و کیفیت غذا ها بالاست.

تور-تایلند-تفریحات-در-تایلند-3

3. غواصی و شنا در آب های تایلند 

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مقاصد دنیا برای گرفتن مدرک و گواهینامه غواصی کوه تائو تایلند است. دید و شفافی آب های اقیانوس، رنگ های پر جنب و جوش اقیانوس و زندگی دریایی متنوع باعث شده تا غواصی در این ناحیه به تجربه ای بسیار ویژه محبوب و مشهور گردد . در خیابان اصلی این ناحیه از تایلند، تعداد زیادی از مدارس غواصی را نیز خواهید دید که بهترین دوره های غواصی در هر سطح را ارائه می دهند.

تور-تایلند-تفریحات-در-تایلند-4

4.اقامت در یکی از خانه های ساحلی تایلند

در طول سفر با تور تایلند هنگامی که  از یکی از جزیره های زیبای تایلند دیدن می کنید، اقامت در سواحل ییلاقی را فراموش نکنید و جزیره را بدون یک شب اقامت کنار ساحل ترک نکنید. یک شب را با صدای دریا به سر کنید وصبح برای تماشای دیدنی ترین طلوع آفتاب از جا برخیزید، طلوع آفتابی که تماشای آن ارزش هر قیمتی را دارد. شب را در یکی از اقامتگاه های ساحلی تایلند سر کنید تا سفر خود با تایلند را کامل کنید. 

تور-تایلند-تفریحات-در-تایلند-5

تور-تایلند-تفریحات-در-تایلند-6

5.در جشن ماه کامل شرکت کنید

در طول سفر به تایلند، برنامه سفر خود را جوری بچینید که یکبار برای جشن ماه کامل به کوه پانگان بروید. این جشن رنگارنگ ماهی یکبار در تایلند برگزار می شود و نباید آن را از دست بدهید. به شما توصیه می کنیم تا یکی دو روز پیش از جشن به این جزیره زیبا بروید تا از زیبایی و آرامش جزیره لذت ببرید وسپس در جشن ماه کامل، یکی از جشن های شاد و دیدنی تایلندی ها، شرکت کنید. برای شرکت در جشن لباس نئون بپوشید و صورت خود را رنگ آمیزی کنید، کمی غذا جمع کنید و از جشن لذت ببرید.

تور-تایلند-تفریحات-در-تایلند-7

6 وسایلی که نباید با خود به تایلند ببرید

آیا با قوانین و رسومات عجیبو غریب تایلندی ها آشنایید ؟

26 نکته ای که پیش از سفر به تایلند باید بدانید

بهترین راه چانه زنی در تایلند، هنر چانه زنی در تایلند